نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند

رییس بیمارستان ام البنین(س) با اشاره به تولد نوزادان ۵ قلو از سلامتی کامل نوزادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، دکتر فریده اخلاقی افزود: این مادر در سومین بارداری خود و در هفته 26 بارداری در شرایط نزدیک به وضع حمل، به این مرکز مراجعه کرد که پس از تلاش تیم پزشکی نوزادان با سلامتی کامل متولد شدند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش تیم های پزشکی و مراقبت بسیار مناسب در بخش Nicu ، نوزادان در سلامتی کامل به سر می برند به نحوی که تاکنون سه نوزاد مرخص شده و دو نوزاد دیگر در این مرکز بستری هستند.

وی با اشاره به افزایش تعداد بارداری های چند قلویی اظهار کرد: علت اصلی این موضوع مصرف داروهای ناباروری برای مادرانی است که از لحاظ باروری مشکلی ندارند.

وی ادامه داد: شرایط نوزادان به حدی وخیم بود که نمی توانستیم از عواملی که باعث رسیده شدن ریه می شود، استفاده کنیم زیرا زمان کمی در اختیار بود اما خوشبختانه با خدمات بخش مراقبت های ویژه هر پنج نوزاد در شرایط خوبی به سر می برند.

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;