یک مسیر هزار همسفر

شبکه سلامت سیما همزمان با اربعین حسینی روایت های گوناگونی از مسافران پیاده روی اربعین را روی آنتن می برد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما؛ اولین  قسمت از «مسافران بهشت» به اعزام دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی به کربلای معلی اختصاص دارد، دومین قسمت از مجموعه نیز روایتی از دانشجویان این دانشکده هاست که به عتبات سفر کرده اند.  «مسافران بهشت» در دو قسمت چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 17 روی آنتن می روند. تکرار هر یک روز بعد ساعت 9:30 خواهد بود.

جمعه 26 مهرماه دو مستند« از استکهلم تا کربلا» ، « به پای تو» و « طبیب مسیر»  به ترتیب در ساعت های 17، 20 و 23 پخش می شوند. مستند « از استکهلم تا کربلا» تصاویری از سفر مصطفی است که  از شهر استکهلم تا کربلا آمده و در این مسیر با زائران بیشماری هم راه و هم کلام می شود. در مستند « به پای تو» نیز موکب زدن یک معلول و رفتنش را به کربلا می بینیم.        «طبیب مسیر»  نیز مستندی از نحوه اعزام پزشکان و امدادگران در مسیر راه کربلاست و اقداماتی که هر یک از آنها در بهبود شرایط سلامت زائران انجام می دهند.

همزمان با روز اربعین مستندی با عنوان «ا ز خاک تا افلاک» پخش می شود این مستند اعزام یک تیم دندانپزشکی از بسیج جامعه دندانپزشکی ایران روایت می کند که در مسیر مسافران اربعین قرار می گیرند. این مستند ساعت 10:50 پخش می شود. « من از هلند می آیم» نیز سرگذشت زنی هلندی است که مسلمان شده وبه پیاده روی اربعین آمده است این مستند ساعت      13: 10 از شبکه سلامت پخش می شود. بررسی اهداف امام حسین (ع) در مسیر راهپیمایی اربعین و گفت و گوی جوانان شرکت کننده در این راهپیمایی در مستندی با عنوان «عشق علیه السلام»نیر شنبه 27 مهرماه ساعت 17 پخش می شود.

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;