مسابقه تلویزیونی که هم مافیایی است و هم شک‌برانگیز!

بهنام تشکر در شبکه سلامت مسابقه تلویزیونی را اجرا می‌کند؛ بازیگری که تاکنون پیشنهادات مختلفی را نپذیرفته و دلیل قبول کردن این اجرای تلویزیونی را بخاطر متفاوت بودن مسابقه "مافیا" عنوان کرد.

به گزارش تسنیم، مسابقه تلویزیونی "مافیا" با هدف افزایش قوه تشخیص و خانوادگی است؛ در آن فرد با آزمون و خطا سعی در شناسایی افراد دیگر می‌کند؛ در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه‌سازی می‌شود؛ در این مسابقه افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می‌شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می‌کنند تا افراد مافیا را شناسایی و برای حذف آنها رأی دهند.

بومی‌سازی بازی مشابه، هدف اصلی برنامه بوده و منتج به تولید 32 مسابقه جذاب در دکوری به مساحت 300 متر شد؛ این دکور بیشتر بر فضای نوری متمرکز شده و تغییرات نور باعث تغییر در فضای دکور می‌شود.

"بازی مافیا" از مدت‌ها پیش در میان جوانان رواج پیدا کرده بود با ورود به تلویزیون رنگ و بویی جدید پیدا کرد؛ حتی یکی از بینندگان این برنامه در اینستاگرام بازی مافیا نوشت: "بالاخره بعد از مدت‌ها مسابقه‌ای متفاوت دیدیم."

علاوه بر نظرات متنوع درباره مسابقه در طول پخش، بینندگان مرتباً نسبت به بازی شهروندان، مافیا، کارآگاه و پزشک نظر می‌دهند یا خوشحالی خود را از برد شهروندان و یا مافیا ابراز می‌کنند.

به عنوان مثال یکی از بینندگان در طول پخش مسابقه چنین نوشت: "مافیا خیلی اصولی و درست بازی کرد و شهروندان به دکتر و کارآگاه باختند."

بهنام تشکر برای اولین‌بار به عنوان مجری در برنامه‌های تلویزیونی حضور پیدا کرده است و مسابقه‌ای را اجرا می‌کند که به تعبیر تهیه‌کننده این برنامه تنها بعد از یک هفته پخش، نظرات جوانان در فضای مجازی را به خودش جلب کرد.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در پاسخ به این سؤال که چطور شد اجرای مسابقه تلویزیونی "مافیا" را پذیرفت به خبرنگار  گفت:‌ جالب است بدانید که مسابقه‌ای در تلویزیون نبوده که به من پیشنهاد اجرای آن نشده باشد؛ نه تنها مسابقه که برخی از برنامه‌ها هم به بنده پیشنهاد دادند تا مجری آن برنامه‌ها باشم؛ از برنامه "پنج ستاره"، "کتاب باز" و "کودک‌شو" گرفته تا خارج از تلویزیون، اختتامیه جشنواره فیلم فجر که هیچ‌کدام را نپذیرفتم. از آنجائیکه این بازی "مافیا" جذاب است و تقریباً بازی‌هایی که در شبکه‌های بزرگ دنیا از آسیا تا آمریکای لاتین پخش می‌شود به ندرت مسابقه‌ای همچون "مافیا" ساخته و دیده شده است.

وی تأکید کرد: یکی از دلایلی که اجرای مسابقه "مافیا" را پذیرفتم چون ایده‌اش جدید و خلاقانه بود و واقعاً می‌توان گفت جنس واقعی‌اش مسابقه است. بازی که دیده نشده و جالب است متوجه شدیم که بازی "مافیا" را در شهرستان‌ها انجام می‌دهند و البته همواره به این نکته فکر می‌کردم اگر روزی قرار باشد اجرای برنامه یا مسابقه‌ای را بپذیرم آن اجرا، متفاوت باشد.

بازیگر سریال "ساختمان پزشکان" در خصوص این بازی افزود: مسابقه "مافیا" بازی به شدت فکری و شک‌برانگیز است؛ تمامی این عوامل و دلایل باعث شد مجری این مسابقه تلویزیونی باشم و از این انتخاب و عهده‌داری این مسئولیت، نه تنها پشیمان نیستم بلکه خیلی خوشحالم.

وی در پاسخ به این سؤال چرا دیگر اجراها را نپذیرفتید، خاطرنشان کرد: احساس می‌کنم جایم آنجاها نبود که بخواهم اجرای مسابقه و یا برنامه‌ای داشته باشم! من به اجرای تلویزیونی اینطور نگاه نمی‌کنم که میان بازیگران و مجریان وجه تمایزی قائل شوم و دسته‌بندی کنم که بازیگر مجری یا مجری بازیگر! جوّی که ایجاد می‌کنند بازیگران مجری شدند و مجریان بازیگر شدند یا تئاتری‌ها می‌گویند بازیگران سینما به تئاتر آمدند؛ من اعتقاد دارم هرکسی در زندگی خودش هر تجربه‌ای انجام دهد و آن کار را تجربه کند کسی نمی‌تواند جلویش را بگیرد. این جوّها و حرف و حدیث‌ها را نمی‌پذیرم و لزومی نمی‌بینم بابت کاری که بر روی آن اشراف دارم و انجام می‌دهم به کسی پاسخ دهم.   

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;