خانواده سالم اولویت شورای سیاستگذاری سلامت رسانه

در نشست رئیس شورای سیاستگذاری سلامت با معاون ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده بر فرهنگسازی در زمینه سلامت خانواده برپایه الگوی سبک زندگی ایرانی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما؛ در جلسه مشترک  دکتر محمد مهدی قاسمی رئیس شورای سیاستگذاری سلامت صدا و سیما و معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اولویت های  حوزه سلامت در جامعه تبیین و هدف گذاری شد
در این دیدار دکتر قاسمی مدیر شبکه سلامت سیما با تشریح اولویت ها 11 گانه رسانه ملی در حوزه سلامت گفت: تغییرنوع زندگی با تاکید بر  سبک زندگی مورد نظر مقام معظم رهبری مهمترین اصل در برنامه سازی هایی رادیو و تلویزیون به شمار می رود.
وی با اشاره به برنامه های متعدد با محوریت بانوان و کودکان ادامه داد: فرزندآوری، فرزندپروری، خانواده شاد، سلامت فردی و... از جمله موضوعاتی که در تولیدات ما دنبال می شود.بی بدیل شبکه تخصصی سلامت سیما فرصتی مغتنم در راستای پیشبرد اهداف مشترک در امور سلامت و خانواده است.
دکتر معصومه ابتکار نیز در این دیدار از همسویی موضوعات و اهداف مشترک در حوزه سلامت سخن گفت و افزود: فرهنگسازی در زمینه سلامت زنان و خانواده، اصلاح الگوی مصرف و آموزش مهارت های ارتباطی از جمله این هدف های مشترک به شمار می رود.
وی طرح ملی گفت و گوی خانواده را از اهداف دیگر مورد نظر در دولت یازدهم دانست و گفت: منع خشونت علیه زنان و کودکان از جمله لوایح دولت به شمار می رود ولی پیش از هر چیز آموزش جامعه و فرهنگسازی در این زمینه اهمیت دارد و رسانه ملی مهمترین ابزار به شمار می رود.

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;