منصوبین سیمای سلامت

دکتر محمد مهدی قاسمی مدیر شبکه سلامت در احکامی جداکانه حسین عابدی، امید عرفانی  و سید مجید موسویان را به ترتیب عنوان سرپرست های «پخش و نظارت» ، «طرح و برنامه» و «گروه سلامت جسم و روان» منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما؛ در مراسمی دکتر قاسمی مدیر شبکه سلامت با قدردانی از زحمات مزینانی حسین عابدی را به سمت سرپرستی پخش و نظارت و امید عرفانی را به عنوان سرپرست طرح و برنامه شبکه منصوب کرد.

مدیر شبکه سلامت ضمن قدردانی از مدیر پخش اسبق خواستار رعایت سهم معین شده اخبار و آگهی ها شد و ادامه داد: تنظیم نهایی جدول پخش روزانه وظایف تامین برنامه به شمار می رود. همچنین پیگیری و دریافت به هنگام برنامه های تولید و آماده پخش ، تهیه گزارش  مغایرت های احتمالی حاصل از بازبینی از دیگر مسئولیت های این واحد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نظارت بر محتوا و شکل برنامه های زنده، و تعامل با گروه های برنامه ساز و تامین برنامه را خواستار شد و ادامه داد: استفاده از آرشیو موقت برنامه ای برای بهره برداری در موارد پیش بینی نشده، انجام زیرنویس های مربوط به برنامه های در حال پخش و اطلاع رسانی در موضعات و مناسبت های مختلف از دیگر وظایف پخش به شمار می رود.

مدیر شبکه سلامت همچنین در حکم دیگری امید عرفانی را به سرپرستی طرح و برنامه منصوب کرد و از وی خواست تا تدابیر و شیوه های مناسب اولویت های شبکه را مد نظر قرار دهد. همچنین رئیس شورای سیاستگذاری سلامت خواهان آن شد که  اولویت های برنامه ای در حوزه سلامت مدون گردد. وی ادامه داد: در این حوزه هماهنگی و تعامل مستمر با مرکز طرح، برنامه ریزی و ارزیابی سیما برای دریافت سیاست ها، مصوبات مقطعی و انعکاس آن به گروه ها و برنامه سازان اهمیت دارد.

تکمیل بانک اطلاعاتی و ایجاد سیستم های یکپارچه عملیاتی از دیگر موضوعاتی بود که دکتر قاسمی بر آن تاکید کرد.

رئیس شورای سیاستگذاری سلامت در ادامه اجرای سیاست ها و خط مشی های محتوایی سازمان و شبکه در حوزه سلامت را از مهمترین وظایف گروه سلامت و روان دانست وافزود: رعایت کمیت، کیفیت، نوع برنامه و زمانبدی آن، تحلیل محیط و اجرای سیاست های شبکه از جمله موضوعاتی است که باید برنامه سازان در این بخش به آن توجه نمایند.

وی ادامه داد: حصول اطمینان از رعایت استانداردهای کمی وکیفی شبکه را در رسیدن به اهداف تخصصی خود کمک می کند. برای جذب ایده های خلاقانه و اثرگذار نیازمند مدیریت موثر پیام خواهد بود.

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;