مردم پای ثابت برنامه‌های پزشکی و بهداشتی شبکه سلامت

برنامه‌ها و مطالب بهداشتی و پزشکی شبکه سلامت سیما بیش از سایر رسانه‌ها مورد اعتماد مردم است و بیش از 28 درصد مردم از این شبکه برنامه‌ها و مطالب پزشکی را دنبال می‌کنند.

برنامه‌ها و مطالب بهداشتی و پزشکی شبکه سلامت سیما بیش از سایر رسانه‌ها مورد اعتماد مردم است و بیش از ۲۸ درصد مردم از این شبکه برنامه‌ها و مطالب پزشکی را دنبال می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما، در نظر سنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما از میزان پیگیری برنامه ها و مطالب بهداشتی و پزشکی در مجموع ۵۷.۳ درصد پاسخگویان پیگیر مطالب بهداشتی و پزشکی از سیمای جمهوری اسلامی یا سایرر رسانهها هستند به نحوی که ۳۶.۷ درصد پاسخگویان این برنامه ها را فقط از سیمای رسانه ملی ۹.۵درصد فقط از سایر رسانه ها و۱۱.۱درصد هم از سیما و هم از سایر رسانه ها پیگیری میکنند. بر اساس این نظر سنجی میانگین مدت تماشای برنامه ها و مطالب بهداشتی و پزشکی در بین پاسخگویان ۲۴دقیقه در شبانه روز است و ۲۸.۴درصد پاسخگویان بیشتر از شبکه سلامت سیما برنامهها و مطالب پزشکی را دنبال میکنند.۱۰.۱درصد نیز از شبکه سه سیما و ۵.۹درصد از شبکه یک پیگیر این برنامه ها هستند.میانگین مدت استفاده از سایر رسانه ها برای پیگیری این مطالب ۱۰دقیقه در شبانه روز است و پاسخگویان به غیر از شبکه های سیما، ۱۱.۳درصد غالبا از شبکه های اجتماعی ۵.۲درصد از سایت های اینترنتی پیگیر این برنامه ها و مطالب هستند.

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;