روز جهانی معلول همراه با شبکه سلامت

شبکه سلامت در روز جهانی معلولان از کارآفرینی و مناسب سازی فضاهای شهری در برنامه های مختلف سخن می گوید.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما؛ به مناسبت 12 آذر و همزمانی آن با روز جهانی معلولان برنامه «همین امروز، همین امشب» با دعوت از پروفسور محمود گلابچی به موضوع مناسب سازی مطلوب معابر و فضای شهری برای معلولان می پردازد.  در این برنامه پروفسور گلابچی به عنوان چهره ماندگار معماری و شهرسازی و استاد دانشگاه  تهران در زمینه نیازهای شهری معلولان و ایجاد معابر مطلوب برای عبور و مرور معلولان سخن می گوید. «همین امروز، همین امشب» امروز ساعت 19:5 روی آنتن می رود.
همچنین در برنامه «حال خوب» مانی رضایی در کنار کارشناس برنامه دکتر روشن پژوه در برنامه حاضر می شود و  به عنوان یک معلول کارآفرین زمینه های ایجاد انگیزش در معلولان را  به بحث می گذارد. در روز جهانی معلولان مانی رضایی با این رویکرد در برنامه «حال خوب» حاضر می شود تا بر این اصل صحه بگذارد که معلولیت محدودیت نیست و تنها تلاش و کوشش به هر فرد برتری می دهد. این برنامه ساعت 21 از شبکه سلامت سیما پخش می شود.

آخرین اخبار

اطلاعیه‌ای درباره انتشار ویروس کرونا نورایی هم مافیایی شد حال خوبِ پایداری ازدواج برنج مانده نخورید روش های نوین درمان روی قاب بینندگان دلایل جذابیت مافیا را لیست کردند تایپ زیاد با گوشی همراه ممنوع اهداء خون ضامن سلامتي طغیان نوجوانی را بشناسیم پیشگیری از سرطان را بیاموزیم مردم نگران سلامت شیر پاستوریزه نباشند اصلاح سبک زندگی راهکاری قوی برای پیشگیری از سرطان است از لارتژیت چه می دانیم؟ تغذیه؛ شاه‌کلید پیشگیری از سرطان روده بزرگ مواد قندی موجب تغییر در ساختار شیمیایی مغز می شود شیراز، کلانشهری با هوای پاک و آسمان آبی آلودگی هوا مردان را نابارور می‌کند انتصاب «دبیر ستاد سیاست گذاری جمعیت» ضربان از مصرف مواد لبنی می گوید هوای پاک را با سلامت همراه شوید آخرهفته دیر غذا نخورید پیشگیری از دیابت با ورزش و تغذیه سالم آیا می‌توان فشار خون را با مصرف "نمک طعام طبیعی" کنترل کرد؟ «سوریخ» از امشب در شبکه سلامت استقبال بی نظیر جوانان کشور از مافیا بشقاب غذایتان را رنگین کمانی کنید نشانه‌های قاتل پنهان در منزل وقتی ضربان در قلب متوقف می شود بیش از ۵۵ مادر باردار از مناطق سیل‌زده نجات یافته‌اند حضور 3000 مافیایی در دوراول انتخابی نوزادان پنج قلو بیمارستان ام البنین(س) مشهد در سلامت کامل هستند کدام غذاها به رفع اضطراب کمک می‌کنند؟ توصیه متخصصان در زمینه باروری شب های آرام با «شهر شب» علائم هشدار دهنده‌ سرطان آسیب شناسی نقرس در ضربان درمان سرطان با تزریق نانوذرات مس! اجرای واکسیناسیون تکمیلی فلج اطفال 478مادر باردار در قزوین تحت پوشش سبد غذایی قرار گرفتند حال خوب بازی های کودکانه ضربان از پارکینسون می گوید متخصصان پوست گرد هم می آیند چگونه از کودکانمان در برابر اخبار بد محافظت کنیم؟ سوریخ امشب پخش نمی شود حداقل سه بار در هفته چای بنوشید جراحی فتق در ضربان امروز قلیان مضرتر از سیگار عاداتی که باعث چاقی شکمی می شوند کودکان دبستانی چقدر بخوابند کافیست؟ پدر داروسازی ایران در تلویزیون سلامت

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

شبکه سلامت
;