برنامه های سلامت

بازی ذهن یا ذهن بازیگر، فصلی نو برای ناشنوایان در تلویزیون

با هدف ایجاد ارتباط موثر ناشنوایان در بهره گیری از برنامه های تلویزیونی برای اولین بار مستند «بازی های ذهن» از شبکه سلامت سیما همراه با زیرنویس روی آنتن می رود.

به دنبال نیاز ناشنوایان در سطوح مختلف سنی در سراسر ایران برای ایجاد ارتباط موثر با جامعه مرجع برای اولین بار مستند «بازی ها ی ذهن» با زیرنویس پخش می شود. «بازی های ذهن» مستندی است که در 50 قسمت 60 دقیقه ترجمه، دوبله و همراه با زیرنویس  از 29 اسفندماه و همزمان با آغاز برنامه های نورزی از ساعت 18:30 پخش می شود.

این مستند از بازی و توهم در ذهن سخن می گوید و عملکرد مغز و پیچیدگی های آن را به تصویر می کشد به گونه ای که در پایان متوجه می شویم هیچ چیز آن طور که به نظر می رسد، وجود ندارد. «بازی های ذهن» مجموعه جذاب و پیچیده ای است که به ما می آموزد که نباید هیچ چیزی را در مورد آن جدی گرفت.

علاقمندان می توانند بازپخش این برنامه را در ساعت 1 بامداد و 11 صبح روز بعد دنبال کنند.

ادامه ...

برنامه های سلامت

 

شبکه سلامت سیما  با بهره گیری از تمام ظرفیت های تولید و ساختارهای برنامه سازی و با تأکید بر شمولیت تمام افراد جامعه با هر مشخصه ای از حیث سن، جنس، قومیت، تحصیلات، مذهب،... و در سه بعد "فرد"، "خانواده" و "جامعه" به "شناخت"، "تولید" و "توزیع پیام"  منطبق با شاخص­ها و استانداردهای کیفی تولید پیرامون موضوعات سلامت اعم از "بهداشت و سلامت جسم"، "سلامت روان"، "سلامت اجتماعی" و "سلامت معنوی" اقدام به تولید برنامه می نماید .

ادامه ...

مثبت سلامت

همراه با مثبت سلامت، سلامت باشید و سلامت بمانید

 

 برای خیلی از شما پیش آمده که علاقه مند به دانستن مطالب علمی و پزشکی به صورت جامع تر هستید و دوست دارید از جنبه های مختلف موضوع مورد دلخواه خود را بررسی و مطالعه نمایید. این بخش از سایت شبکه سلامت شما در راستای این هدف کمک خواهد کرد.

 

 

 

فیلم متن

اخبار سلامت

پیشگیری از جرائم را همین امروز بیاموزید

پلیس آگاهی ناجا روی آنتن زنده از راهکارهای پیشگیری جرائم مختلف می گوید.
1398/02/30
ادامه...
تست‌های سلامتی

آیا می‌دانید

تست‌های سلامتی

یکی از راه‌های آگاهی از میزان سلامت بدن مراجعه به پزشک و متخصصین است. در این حین راه‌های زیاد دیگری نیز وجود دارند که افراد می‌توانند با استفاده از آنها، پیش از مراجعه به پزشک و در شرایط غیراضطراری میزان سلامت خود را تخمین بزنند. درحالی که بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند آزمایش‌ها و تشخیص پزشکی را به پزشکان محول کنند، می‌توان با استفاده از شیوه های بسیاری دریافت که بخش های مختلف بدن از سلامت برخوردار هستند یا خیر. در این بخش شما را با انواع تست های سلامت از بدو تولدتا سنسن پیری آشنا خواهیم کرد

ادامه ...
دانستنی ها

آیا می‌دانید

دانستنی ها

با افزایش میزان تخصص ها در جوامع مختلف، موقعیت پیشرف علم نیز مطلوب تر می گردد. برای اینکه بتوانیم از لحاظ علمی با دیگر جوامع رقابت کنیم و مانند همیشه سرآمد علم آموزی و به کار گیری آنها در جامعه خود باشیم، باید با پیشرفت های علمی در جای جای مختلف جهان آشنا شویم. در بخش دانستنی ها قصد داریم راه های پیشرفت علم روز و اقداماتی که در جهان و ایران صورت می گیرد معرفی کنیم.

ادامه ...
کتاب ها

آیا می‌دانید

کتاب ها

اگر میخواهی راحت باشی کمتر بدان واگر میخواهی خوشبخت باشی بیشتر بخوان ؛ با اینحال ، خوشبختی را بر راحتی های زودگذر ارجح بدان …

ادامه ...
متخصص رادیولوژی
اطلاعات تماس :

روانپزشک
اطلاعات تماس :

متخصص پوست
اطلاعات تماس :

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;