یک روز با شبکه سلامت

شبکه سلامت سیما امروز با برنامه های برگی از دفتر وجود، قاب سفید، بزرگراه زندگی و مستند چگونه حرف می زنیم میهمان خانه های مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما امشب ساعت 18 برنامه "برگی از دفتر وجود" با موضوع بررسی مکانیسم میکروفازها و لنفسیت ها و همچنین عملکرد مخچه و بصل النخاع روی آنتن می رود. این برنامه با حضور دکتر حسین نکویی نژاد"متخصص ایمونولوژی"، حسین اسدی"علوم تشریحی"و محسن ولی زاده"طب اورژانس" تماشایی است. این مجموعه تماشایی سعی می کند با به تصویرکشیدن زیبایی های هستی، پاسخی مناسب به چرایی خلقت انسان دهد و تصویرگر گوشه ای از قدرت لایتناهی خالق هستی باشد.
همچنین برنامه "قاب سفید" که با هدف معرفی بیماریهای رایج در جامعه و ارائه راهکار های بهبود آن پخش می شود امشب ساعت 19 به بررسی صدمات صوتی به سیستم شنوایی می پردازد. این برنامه میزبان دکتر اجلالوئیان است. گفتنی است قاب سفید در شورای سلامت سازمان صدا و سیما تهیه و تولید می شود.در ادامه برنامه "بزرگراه زندگی" درمان دردهای جسمی در کلینیک را به چالش می کشد. دکتر مسعود هاشمی، متخصص بیهوشی و درد میهمان این برنامه است تا درباره درمان و مراحل آن به مخاطبان اطلاعات به روز و جدیدی ارائه نمایند. یادآور می شود بزرگراه زندگی ساعت 19:30پخش می شود.در نهایت امشب ساعت 22 مستند خارجی"چگونه حرف می زنیم" روی آنتن شبکه سلامت می رود. این مستند تماشایی و علمی محصول کشور کانادا است که به همت شبکه سلامت سیما تهیه، ترجمه و دوبله شده است.گفتنی است از لحظه ای که به دنیا می آییم زبان در زندگی ما جریان دارد. زبان و قدرت تکلم توانایی منحصر به فردی است که ما انسانها را به عنوان بشر به دنیا معرفی می کند. چگونه حرف می زنیم تلاش می کند که نحوه یادگیری حرف زدن را در انسانها به تصویر بکشد.با شبکه سلامت همراه باشید

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;