با هدف ارتقای سطح دانش پزشکی مردم

شبکه سلامت امروز مخاطبان خود را به تماشای برنامه های ضربان، بزرگراه زندگی و مستند خارجی دعوت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما، مجموعه برنامه های ترکیبی "ضربان" برای ارتقای سطح آگاهی و دانش پزشکی تهیه، تولید و پخش می شود. این برنامه امروز ساعت 16 آسیب های دندان را با حضور دکتر آرین دخت آزادمنش"جراح دندانپزشک" روی آنتن می رود. ضربان با اجرای حسام الدین ریاحی تماشایی است.
اما در برنامه "بزرگراه زندگی" تغذیه مفید مورد کنکاش و بررسی قرار می گیرد. "بزرگراه زندگی"امشب ساعت 19:30 تصویرگر تغذیه مفید و مناسب برای ایجاد نشاط و جلوگیری از هیجان های منفی روی آنتن می رود. یادآور می شود"بزرگراه زندگی" را محمد زین العابدینی برای شبکه سلامت تهیه و تولید می کند.
همچنین مستند خارجی "آیا هنوز در حال تغییریم؟" که به همت این شبکه ترجمه و دوبله شده است، امشب ساعت 22 تماشایی است. گفتنی است از میان همه پرسشهایی که در جهان مطرح می کند، سوال ما که هستیم؟ شاید بیش از بقیه پرسشها ذهن انسان را به خود مشغول کند. در این پرسش هدف آن است که دریابیم به عنوان یک گونه، سرنوشت ما چیست؟ آیا انسان همچنان در حال تکامل یافتن است؟ برای رسیدن به این پرسشها و بیشتر مستند تماشایی "آیا هنوز در حال تغییریم" را بیننده باشید

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;