گپ و گشتی با دستفروشان

بدن انسان پر از شگفتی و زیبایی است، به همین دلیل برای پی بردن به این شگفتی ها و پیچیدگی های آفرینش انسان شبکه سلامت سیما شما را به تماشای برنامه "برگی از دفتر وجود" دعوت می کند.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما، برنامه برگی از دفتر وجود برای بررسی و تبیین شگفتی های آفرینش بدن انسان امشب ساعت 18 میزبان غلامرضا کاکا "متخصص علوم تشریحی" و محمد ترکمن "فوق تخصص نوزادان" است.گفتنی است یکی از شگفتی های بدن انسان، سلول‌های درونی عدسی چشم، سلول‌های عضلات قلب و نورون‌های قشر مغز است. این سلول‌ها همیشه با شما می‌مانند.اما برنامه "گپ گشت" شبکه سلامت سیما امشب ساعت 19 برای برررسی آسیب های دستفروشی از نگاه روانشناسان و جامعه شناسان روی آنتن می رود.
برنامه ی مستند گونه"گپ گشت" که با هدف بررسی، تبیین و تحلیل آسیب های اجتماعی پخش می شود، امشب میزبان فهیمه حسین زاده و پریسا ایران نژاد"روان شناس و جامعه شناس" است.این برنامه ضمن تعریفی جامع از بزهکاری، علل و عوامل بزهکاری نوجوانان، عوامل مؤثر بزهکاری در آنان، زمینه ها و علل پیدایش بزه و بزهکاری و ... را بررسی و تبیین خواهد کرد. همچنین برنامه "حال خوب" برای تحلیل روابط متقابل و بازی ها در کودکان و نوجوانان میزبان دکتر بابایی زاد "روان شناس" است.
گفتنی است تحلیل رفتار متقابل یک تئوری روان‌شناسی است که توسط دکتر اریک برن در سال ۱۹۵۰ میلادی ارائه شد و به لحاظ کاربرد آن در حل مشکلات احساسی و رفتاری، مورد قبول جامعه روان‌شناسان قرار گرفت و تدریجاً در زمینه‌ ی مشاوره، روان‌کاوی، گروه درمانی، مدیریت، جامعه‌شناسی، توسعه سازمانی و آموزش، نظریه‌های جدیدی ارائه شد. یادآور می شود برنامه "حال خوب" با اجرا و تهیه کنندگی میلاد اسلام از یکشنبه تا پنجشنبه ساعت 21 به صورت زنده روی آنتن می رود و مخاطبان می توانند برگزیده ی این برنامه تماشایی را شنبه ها در همین ساعت بیننده باشند.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;