نقد همسر آزاری روی آنتن شبکه سلامت

برنامه های ترکیبی"ضربان"، "گپ گشت"و"لوتوس"امروز به موضوعاتی نظیر بیماریهای داخلی و گوارشی، همسر آزاری و زیبایی و رابطه آن با اعتماد به نفس می پردازد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما، این برنامه امروز ساعت 16 به بیماری های داخلی و دستگاه گوارش می پردازد. دکتر ایرج خسرو نیا در برنامه پیش رو حضور خواهد داشت تا راهکار هایی درباره درمان انواع بیماری های گوارشی و داخلی ارائه نماید. گفتنی است مخاطبان می توانند ضربان را از شنبه تا جمعه با اجرای دکترحسام الدین ریاحی پور و دکتر بابک حسن زاده تماشا کنند.
همچنین برنامه ی مستند گونه"گپ گشت" با هدف بررسی، تبیین و تحلیل آسیب های اجتماعی روی آنتن می رود. این برنامه میزبان ملکه فراهانی، فرزانه امیر یزدانی و داود رئوفی است تا درباره انواع همسر آزاری مباحثی را مطرح، تحلیل و تبیین نمایند. "گپ گشت" ساعت 19:30 روی آنتن شبکه سلامت می رود.در نهایت برنامه ترکیبی"لوتوس" با اجرای مفرح و با نشاط حسین رفیعی، روز های فرد ساعت 23 روی آنتن می رود و مخاطبان می توانند در ساعات پایانی روز لحظات خوبی را در کنار خانواده خود تجربه نمایند.
"لوتوس" پیش رو با حضور دکتر جزایری و دکتر تهرانی دوست به موضوع زیبایی و رابطه آن با اعتماد به نفس افراد در جامعه، ورود می نمایند و آنرا بررسی و تحلیل موشکافانه می کنند.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;