عشق علیه الاسلام

در روز اربعین حسینی(ع) شبکه سلامت همراه با عزادارن سید و سالار شهیدان، مستند های فاخر و ویژه ای تدارک دیده است.به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما، سه شنبه 8 آبان 1397 مستند های "از استکهلم تا کربلا"، "من از هلند می آیم" و "عشق علیه السلام" روی آنتن می رود.

بنابر این گزارش مستند "استکهلم تا کربلا" به کارگردانی علی سجادی روایتگر سفر ورزشکاری به نام مصطفی است که از سوئد به سوی کربلا می آید. مصطفی پرچم کشورش سوئد را بر دوش می گذارد و با پای پیاده عزم زیارت اباعبدالله الحسین (ع) می کند. این مستند فردا ساعت 9:30 تماشایی می شود. وی در طول مسیر با افراد بسیاری آشنا می شود، از عراقی هایی که به صورت داوطلبانه در خدمت زائران هستند و همچنین افرادی که از کشورهای مختلف جهان برای رسیدن به نینوا پیاده روی می کنند.در ادامه برنامه های شبکه سلامت، مخاطبان می توانند ساعت 11:30 تماشاگر مستند "من از هلند می آیم" باشند. این مستند تصویرگر زن تازه مسلمان شده هلندی در پیاده روی اربعین است. او در این پیاده روی از حال و هوای عجیبش، داستان جالب مسلمان و با حجاب شدنش را نیز روایت می کند. همچنین وی شرایط کنونی خود را با دوران پیش از مسلمان شدن‌ و شیوه زندگی‌اش در هلند مقایسه می‌کند.
در نهایت بیننده های شبکه سلامت می توانند مستند "عشق علیه الاسلام" را ساعت 17:30 تماشا کنند. این مستند تصویرگر پیاده روی زائران حسینی(ع) از نجف به کربلا است. در این مستند کلیپ هایی از غلامرضا صنعتگر"خواننده مذهبی" که در بین الحرمین ضبط کرده است پخش خواهد شد. همچنین سخنانی گهربار از استاد شهید مرتضی مطهری درباره اربعین نیز روی آنتن خواهد رفت.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;