" آسمان خالی نیست " به آنتن سلامت می آید

" آسمان خالی نیست " برنامه ای از محمدرضا حیدری با محوریت موضوعات روان شناسی به زودی به شبکه سلامت سیما می آید.

این برنامه در هر قسمت موضوعاتی  همچون خشم، افسردگی، مثبت اندیشی، قانون مداری، مشورت، پشیمانی، اعتماد به نفس، تنهایی و ... را محور قرار داده و به آن می پردازد.

" آسمان خالی نیست " داستان چهار خواهر وبرادراست که  تصمیم می گیرند، دغدغه های روزمره خود را  بررسی کنند و با مخاطبان خود در میان بگذارند . آنها محلی را برای مطالعه و ضبط مطالعاتی خود در نظر می گیرند و این محیط خود بستر قصه هایی می شود که همسنگ موضوعات روان شناسی است.

حیدری تلاش کرده 55 موضوع مختلف را در این برنامه دراماتیزه کند و هریک از آنها را در غالب یک قصه به تصویر درآورد. بخش های دیگر برنامه صحبت های کارشناسان و حرف های خود جوانان و نوجوانان در ارتباط با این موضوعات می باشد .

حیدری تهیه کننده " آسمان خالی نیست " با اشاره به روند ساخت این برنامه می گوید: برنامه سازی یک موجود زنده می داند که دایما در حال رشد است . هر قدر جلو می رویم، ماجرا ابعاد و زوایای جدید پیدا می کند و روند ساخت را تغییر می دهد . تمام تلاشمان را کرده ایم که یک برنامه کاربردی از وقایع  و مثال های ملموس زندگی امروز استفاده کنیم. به این ترتیب به مخاطب فرصت همذات پنداری می دهیم تا  به خود مدیریتی بهتردست یابد.

وی این  برنامه را کاری انگیزشی با هدف ارتقاء سطح کیفی نوع نگاه مخاطب به مقوله خود شناسی و دیگر شناسی می داند. به همین علت این نام را برایش برگزیدیم زیرا یکی هست که در اعماق آسمان و در اعماق وجود هر انسان ، مراقب است و نگاه مهربانش بر همه ی ما محیط ومحاط است .

گفتنی است؛ محمدرضا حیدری پیش از این «دیوار محکم مهربانی» را برای شبکه سلامت ساخته و در آن و چهره‌هایی چون علی سلیمانی، کوروش سلیمانی، فرهاد شریفی، فرحناز منافی ظاهر، عباس غزالی، آرش میر احمدی، محمد شیری، سارا رسول زاده، روح ا... کمانی، مبین رستگار، شراره ارمغانی، امیر کربلایی زاده، کریم خودسیانی، مجید علم بیگی و فرید قبادی در آن حضور دارند.

این مجموعه ساعت ۱۷ روزهای زوج روی آنتن شبکه سلامت می رود و ساعت ٩ صبح فردا تکرار آن پخش می شود.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;