همراه با خانواده سالم «با هم تا بهشت» برویم

خانواده، ازدواج، فرزندان، ارتباط موثر و ده ها موضوع در برنامه «با هم تابهشت» به زودی در شبکه سلامت به بحث گذاشته می‌شود. رسول مقصودی تهیه کننده این برنامه با اعلام این خبر گفت: تکنیک های آموزشی در زمینه خانواده با موضوعات متنوع و با حضور کارشناسان در برنامه‌های 12 دقیقه‌ای تولید شده است و به زودی از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود.

­­­­­­­­­به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما؛ وی تاکید کرد: تلاش کرده‌ایم مباحث متعددی همچون تعریف اساسی زندگی مشترک، زندگی مشترک موفق، چرا ازدواج می‌کنیم، روابط زناشویی، بنیادهای اساسی یک خانواده با نشاط، از مفاهیم مهم زندگی – دنیای مطلوب، تعارض در خانواده، شیوه‌های حل تعارض در خانواده، دشمنان اصلی انسجام در خانواده- کنترلگری ،چگونگی توسعه دادن زندگی کم نشاط به زندگی با نشاط را در بسته های کوتاه در اختیار خانواده ها قرار دهیم  و در مدت زمان کوتاه نکات کلیدی در امر فرهنگسازی خانواده شاد ارائه نماییم.

وی به حضور کارشناسان و متخصصان، اعم از روانشناسان و جامعه شناسان در برنامه اشاره کرد و افزود: در این برنامه کارشناسان بدون واسطه در مدت زمان 10 تا 12 دقیقه فرصت دارند تا موضوعی را واکاوی کرده و اطلاعات مفیدی در زمینه حدومرزها در زندگی خانوادگی، حد و مرزها در زندگی سنتی و مدرنیته، حدو مرزها در رفتار با فرزند، عوامل آسیب‌زا برای خانواده، کنترلگری در خانواده، عوامل ایجادکننده خانواده شاد و فرزندپروری موثرارائه دهند.

این تهیه کننده با سابقه انتخاب موضوع در برنامه را یکی از مهمترین چالش ها در زمینه بحث های خانوادگی عنوان کرد و ادامه داد: حریم  شخصی، خانواده پویا، ترس در خانواده، چشم انداز زندگی خانوادگی، گفتگوی صلح آمیز درمیان اعضاء، قانون طلایی و قانون زمردین خانواده و بیش از 150 موضوع دیگر در این برنامه به بحث گذاشته می‌شود.

وی انتخاب کارشناسان و رفتارشناسان مبرز را از دیگر کلیدواژه های این برنامه دانست و افزود: برای صحبت در مورد مطالبی همچون ازدواج، طلاق، پرخاشگری و سلامت جنسی در این برنامه انتخاب فرصت به کارشناسان داده شده تا به صورتی موجز و خلاصه اطلاعاتی به مخاطب ارائه کنند.

گفتنی است، برنامه «با هم تا بهشت» با موضوع خانواده در 100 قسمت 12 دقیقه‌ای تولید شده است و در زمانی کوتاه به مخاطب اطلاعاتی جامع در زمینه مورد بحث می‌دهد.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;