قدردانی بینندگان ازتوجه به مخاطب ناشنوا

بینندگان شبکه سلامت از پخش مستند «بازی ذهن» همراه با زیر نویس مخصوص ناشنوایان قدردانی کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما؛ به دنبال پخش اولین مستند همراه با زیرنویس؛ بینندگان شبکه سلامت در شبکه های اجتماعی از توجه به نیازهای مخاطبان ناشنوا قدردانی کردند.

یکی از بینندگان شبکه در یادداشتی تاکید کرد؛ «افراد ناشنوا خیلی دوست دارند صحبت های برنامه های تلویزیونی و فیلم ها متوجه بشن. ولی متاسفاانه این امکان براشون کم فراهم شده. کار شما خیلی زیبا بود و نشون دادد که به فکر این قشر از جامعه هم هستید. امیدوارم باز هم این اتفاق بیوفته»

بیننده دیگری نیز با اشاره به دوستان ناشنوای خوا گفته است: در ایام نوروز یک برنامه مستند از شبکه سلامت پخش شد که زیرنویس مخصوص ناشنوایان داشت. وقتی برنامه رو دیدم بسیار خوشحال شدم چون سالهاست دوستان ناشنوای من سهمی از رسانه ملی ما ندارند و با این پیام خوستم قدردان کار شما باشم و ازتون بخوام برنامه های بیشتری رو استاندارد کنید برای دوستان ناشنوا و کم شنوای من»

گفتنی است؛ به دلیل محدودیت های رسانه در استفاده از افراد متخصص آشنا با زبان ناشنوایان برای اولین بار مستند «بازی ذهن» با زیرنویس مخصوص ناشنوایان از روی آنتن شبکه سلامت رفت. به این ترتیب این گروه از جامعه می توانند یکی از جذابترین مستندهای علمی در زمینه عملکرد مغز را دنبال کنند.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;