همین امروز با المیرا سماواتی

المیرا سماواتی در سال جدید به تیم برنامه «همین امروز» آمده است. او که سابقه اجرا در برنامه های زنده را از مرکز همدان با برنامه «خانه و زندگی» آغاز کرده است و به مرور به عنوان مجری دوزبانه جای خود را در جشنواره ها و همایش های بین المللی باز کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت؛ سماواتی نوروز 97 به عنوان مجری برتر خانم در ویژه برنامه های نوروزی انتخاب شد و به برنامه صبحگاهی «حوالی امروز» پیوست. المیرا سماواتی در مورد تجربه اش در زمینه برنامه های صبحگاهی تلویزیون می گوید: این نوع از برنامه ها کاری دشوارند و تنها با کمک یک تیم خوب می توان به موفقیتش امید داشت. اینکه هر روز 4 صبح از جا برخیزی و قبراق و سرحال روی آنتن زنده قرار گیری انرژی خاصی نیاز دارد و تنها با همت یک گروه خوب میسر می شود.

«دهکده تندرستی» اولین حضور سماواتی در شبکه سلامت را رقم زد. برنامه ای پربیننده که خودش درباره آن می گوید: همکاری با دکتر متین بسیار جذاب و آموزنده بود و من از این برنامه چیزهای بسیاری آموختم. به علاوه سوالاتی که در طول گفت و گو برایم به وجود می آمد به نوعی تجربه مشترک بسیاری از خانم های ایرانی است.

وی حضورش در برنامه «همین امروز» را فرصتی مغتنم می داند و می گوید: از آنجا که این برنامه ام سی شبکه به شمار می رود. مجری در زمان های کوتاه فرصت دارد تا با بیننده ارتباط برقرار کند. اعلام خبرهای روز بر روی آنتن زنده و پاسخگویی به پیامک های مردم در زمینه موضوعات روز همه و همه حس نزدیک شدن به مخاطب را القاء می کند که البته بسیار حس خوبی است.

وی اضافه می کند: به عنوان مثال در طول نوروز اطلاع رسانی به هموطنان سیل زده یکی از اهداف برنامه در نظر گرفته شد. و توانستیم با ارتباط های پی درپی با مسئولان و مردم در استان های سیل زده اقدامات موثری انجام دهیم. بیان نکات مرتبط با سلامت، ارتباط با بخش های امدادرسانی و اطلاع رسانی لحظه ای را می توان از ویژگی های بارز برنامه دانست.

این مجری جوان اصولا برنامه زنده را به تولید ترجیح می دهد و در مقایسه این دو قالب برنامه سازی می گوید: حس تازگی در برنامه زنده باعث می شود مخاطب احساس نزدیکتری با کار داشته باشد. بیننده و قتی احساس کند در لحظه می تواند سوال خود را با کارشناس در میان گذارد به کار اهمیت می دهد.

گفتنی است برنامه «همین امروز» هر روز در 7 نوبت 10 دقیقه ای روی آنتن شبکه سلامت می رود. در این برنامه علاوه بر اطلاع رسانی در زمینه نیازهای روزانه شهروندان به سوالات بینندگان در مورد موضوعات سلامت محور روز پاسخ داده می شود.

رعنا چگینی تهیه کننده و محمد امین نبی اللهی، سینا مقدم، المیرا سماواتی و فاطمه شاه حسینی مجریان این برنامه هستند.  

  • برچسب ها
  • المیرا سماواتی
  • دهکده تندرستی
  • همین امروز

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;