شبانه آرام با سلامت خیال

«سلامت خیال» عنوان برنامه ای است که برای اولین بار همزمان با عید سعید قربان از شبکه سلامت پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت سیما، محمدرژدام تهیه کننده این برنامه با اعلام این خبر گفت: با هدف آرامش بخشی به مخاطبان شبکه سلامت در نظر داریم برنامه ای با محوریت تصاویر جذاب طبیعت، موسیقی و متون انگیزشی میهمان شب های بینندگان مان باشیم. در این برنامه از کارشناسان حوزه روانشناسی دعوت می شود تا در آیتم های کوتاه نکاتی را به مخاطبان در زمینه بالا رفتن انگیزه یادآوری کنند.

وی اضافه کرد: همزمان با عید سعید قربان اولین برنامه به صورت زنده و با اجرای سبحان اکرامی صداپیشه و مجری با سابقه رادیو پخش می شود. همچنین از آقایان بهروز مصائبی، محمدبابایی و فریدون بیگلری خواننده های موسیقی پاپ دعوت کرده ایم تا لحظاتی پرنشاط را برای بینندگانمان رقم زنند.

محمد رژدام در مورد حضور روانشناسان چنین توضیح داد: در برنامه امشب خانم ها شهناز گیلی و اسرافیلیان به عنوان کارشناسان حوزه روانشناسی نکاتی در مورد روحیه بخشی، ایجاد امید در زندگی و .. را گوشزد خواهند کرد. تلاش شده تا این بسته های آموزشی کاربردی و قابل اجرا در افراد مختلف باشند. همچنین متن ها و داستانک هایی توسط مجری برنامه قرائت می شود که حاوی نکاتی در مورد سلامت روح و روان است.

انیمیشن یک دقیقه ای با مضمون توصیه های ایمنی هنگام رانندگی موضوع دیگری بود که این تهیه کننده بر آن اشاره کرد و گفت:یکی از بزرگترین مشکلات رفتارهای ترافیکی در ایران عصبانیت در هنگام رانندگی است. با یک انیمیشن موزیکال در خدمت بینندگانمان خواهیم بود و در آن روش های آرامش بخشی در زمان رانندگی آموزش داده می شود.

گفتنی است برنامه «سلامت خیال» امشب ساعت 23 به مدت 55 دقیقه، و بازپخش آن فردا ساعت 11 روی آنتن شبکه سلامت سیما می رود.

  • برچسب ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .

;