اجتماعی و خانوادهبرنامه فردا دیر است

این برنامه با موضوعات اجتماعی از قبیل مبارزه با خرافات ، رمالی ، کسب حلال ، حقوق شهروندی ، خیرین و ازدواج آسان می باشد تا موضوعات و آسیبهای اجتماعی را مد نظر قرار دهد و هدف آن ارتقاء کارکرد خانواده و در حقیقت توسعه خانواده سالم می باشد.

برنامه قاب یک نگاه

برنامه قاب یک نگاه کاری از گروه بهداشت و درمان به تهیه کنندگی آقای امین امانی با کارشناسی دکتر اصغر اصغرنژاد

برنامه برگی از دفتر وجود

برگی از دفتر وجود کاری از گروه اجتماعی و خانواده است این برنامه با ساختاری ترکیبی به سلامت معنوی انسان و با ترغیب مخاطبان باعث تفکر و تامل خلقت در شگفتی های بدن انسان که در آیات الهی نیز به آن اشاره شده است می پردازد. برگی از دفتر وجود مستندی است که همزمان باحلول ماه مبارک رمضان در 15برنامه 20 دقیقه ای از شبکه سلامت پخش می گردد. گفتنی است؛ از دیگر برنامه های تولیدی گروه اجتماعی سلامت و خانواده می توان به طعام در صیام، سلام زندگی و ماه من سلام اشاره کرد.

این گروه با مدیریت دکتر صاحب با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی و ایرانی، سلامت اجتماعی، ارتقاء سلامت روان، ترویج آموزش های اخلاقی و معنوی، کاهش تنش های اجتماعی، تحکیم بنیان خانواده تشکیل شد. از جمله برنامه های این شبکه برنامه شبانگاهی "فردا دیر است" با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی ودر حقیقت امید و نشاط در زندگی تغییر سبک زندگی و با محوریت خانواده و در راستای اهداف کلان شبکه سلامت به تهیه کنندگی فرشاد شکیبی از شبکه سلامت پخش می شود. از برنامه های شاخص این گروه می توان به برنامه "همه چیز در باره ایدز" به تهیه کنندگی آقای شاهسوند که در روز جهانی ایدز به طور زنده با اجرای سیاوش صافاریان پور و خانم شیرین ترکمندی به مدت 7 ساعت با حضور مهمانانی همچون از جمله میهمانان این برنامه ترکیبی که کاری از گروه اجتماعی و خانواده شبکه سلامت است، می‌توان به رضازاده رئیس مرکز پیشگیری و اعتیاد سازمان بهزیستی، محمد مهدی گویا رئیس مرکز مدیریت بیماریها، عباس صداقت رئیس اداره ایدز وزارت بهداشت، فرداد درودی(نماینده UN AIDS)، حسام الدین آشنا استاد دانشگاه امام صادق، سیدعلی نقی رئیس باشگاه باران مثبت بیمارستان امام خمینی، عبدالباقی متخصص عفونی و استاد دانشگاه تهران و پوران درخشنده کارگردان مطرح سینما روی آنتن رفت) ، برنامه"طلایع داران سلامت"، برنامه "ماه من سلام"، برنامه"قاب یک نگاه" اشاره کرد.