اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

یک شنبه 28 اردیبهشت 1399

بازگشایی سینماها داوطلبانه است

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی گفت : بازگشایی سینماها داوطلبانه است و سینماهایی که تمایل نداشته باشد می‌توانند همچنان بسته بمانند.

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی:

مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی گفت : بازگشایی سینماها داوطلبانه است و سینماهایی که تمایل نداشته باشد می‌توانند همچنان بسته بمانند.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت  به نقل ار خبرگزاری صدا وسیمامسعود نجفی در برنامه صبحگاهی «در انتهای الوند» شبکه دو سیما با اشاره به بازگشایی سینماها افزود: دو هفته پیش بود که آیین ‌نامه ۱۵ بندی در کارگروه بررسی آسیب‌ های کرونا در سینما نهایی و به ستاد ملی مبارزه با کرونا پیشنهاد شد.
وی گفت: به این ستاد اعلام کردیم که آمادگی وجود دارد که سینماها در روز عید فطر بازگشایی شود. باید ببینیم که نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا چیست. با این ‌حال ما آماده‌ایم ، البته اعلام شد که این کار داوطلبانه است و سینماهایی که تمایل نداشته باشند می‌توانندهمچنان بسته بمانند.

نجفی افزود : مهم‌ترین بند این آیین‌نامه این بود که باید از ۴۰ درصد ظرفیت سینماها استفاده شود و قیمت بلیت همانند سال قبل خواهد بود.
مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی گفت: مطمئنا فاصله بین نوبت ها ( سانس‌ها) افزایش پیدا خواهد کرد و سینماها باید موارد بهداشتی دقیقی را رعایت کنند.
نجفی درباره بندهای این آیین‌نامه گفت: باید روی صندلی‌های سینماها دو در میان بنشینند و تمهیدات لازم برای ایجاد فاصله بین ردیف‌ها از سوی سینما داران در نظر گرفته شود. همچنین استفاده از ماسک و دستکش برای کارکنان سینما ضروری است و ورود و خروج سالن‌ها و انتظار در سالن‌ها با رعایت فاصله‌گذاری باید انجام شود.
وی در این باره که اگر سینماها بازگشایی شوند، ترتیب نمایش فیلم‌ها چگونه خواهد بود،گفت:اولویت با فیلم‌هایی است که نمایشان آنها متوقف ‌شده است و سپس فیلم‌هایی که برای نمایش نوروزی در نظر گرفته ‌شده بود.

آخرین اخبار

کرونا- فقیهانه -معاملات ظالمانه در دوران کرونا نکنید بازگشایی صحن آستان‌های مقدس کشور در ۱۹ استان کشور، فوتی نداشته ایم شناسایی ۲۱۸۰ بیمار کووید۱۹ در کشور تشریح معادل واژگان اپیدمیولوژی و اپیدمیولوژیست برگزاری وبینار کشوری مدیریت و کاهش خطر مسمومیت با متانول در سلامت برگزاری نشست مجازی وزرای بهداشت جنبش عدم تعهد کرونا جولان می دهد مبلغ فطریه سال ۹۹ اعلام شد نشست مجازی خطر مسمومیت با متانول اجلاس اتحاد علیه ویروس کرونا فاصله گذاری اجتماعی در مراکز طبی نشاط عیدانه در شبکه سلامت رعایت بهداشت فردی در فقیهانه فاصله گذاری اجتماعی در دفاتر پیشخوان اهدای تندیس جهان آرا به مدافعان سلامت فاصله گذاری اجتماعی در خوابگاه ها فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل توصیه های لازم برای معلولان حرکتی حفظ جان واجب است تمام شهر‌های استان مازندران در وضعیت زرد و قرمز (کرونایی)هستند جایزه بین المللی احسان کرونا رو به سقوط ایران و اندونزی تجریبات خود در مقابله با ویروس کرونا را به اشتراک گذاشتند ترخیص ۱۰۲ هزار و ۲۷۶ بیمار کووید ۱۹ توطئه‌ای بزرگ علیه غزه همزمان با شیوع کرونا روز قدس ابتکار هوشمندانه امام خمینی و حلقه وصل مسلمانان برای هم‌صدایی درباره قدس شریف و فلسطین مظلوم است عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد رهبر انقلاب :هدف ازادی از بحر تا بهر وآزادی همه فلسطین است مبارزه در راه فلسطین جهاد فی سبیل الله است بهره گرفتن از همه امکانات حلال مشروع است وباید از اعتماد به غربی ها ومجامع جهانی که تحت تاثیر غربی هستند پرهیز گردد سخنان رهبری : آمریکایی‌ها نه در عراق نه در سوریه ماندنی نیستند و بی‌تردید اخراج خواهند شد سناریوی کرونای خوزستان در هر شهری قابل تکرار است ابلاغ پروتکل‌ های پیشگیری از بروز کرونا به صنایع غذایی کشور خواص شیرین بیان عوارض رانندگی عطش بازار نسبت به انسولین زیاد است بیشترین علت فوت در بیماران کرونایی، گرفتاری ریه نسبت سالمندان به کل جمعیت باید کمتر از 10 درصد باشد سیاست‌های جمعیت از ابلاغ تا اجرا واکسیناسیون کودکان خود را در دوران کرونا فراموش نکنید مدیریت بحران اسانسور محلی خطرناک در زلزله پیشرفت ایران در زمینه کنترل کووید 19 موفقیت ایران علیرغم تحریم در مبارزه با کرونا هر خانواده یک جعبه سرپناه هنگام زلزله نترسیم مانور زلزله خطر سقوط اجسام هنگام زلزله

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .