اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سه شنبه 30 اردیبهشت 1399
عضو هیات رئیسه فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی

ضرورت بکارگیری جوانان در اداره کشور

شهروز برزگر عضو هیات رئیسه فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در روزنامه تجارت با نگاهی به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با جوانان از ضرورت بکارگیری جوانان در اداره کشور گفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت؛ شهروز برزگر در روزنامه تجارت نوشت؛ بتازگی شاهد نشست تصویری مقام معظم رهبری با مجموعه ای از جوانان دانشجو و تشکل های دانشگاهی بودیم که در این دیدار بیانات گهرباری از سوی ایشان مطرح شد. مقام معظم رهبری تاکید داشتند که دولت فعلی یا دولت بعدی برای آنکه بتواند کار را پیش ببرد باید از جوانان انقلابی و  همگام با گام دوم استفاده کند چون بهرهگیری از جوانان نیاز اساسی کشور است. جوانان دارای انرژی و شادابی هستند که میتوانند موتور محرکهای برای کشور باشند. باید بخاطر داشته باشیم که هر کجا و در هر عرصهای که از جوانان استفاده کرده و به آنها میدان دادهایم، شاهد خلاقیت، کارآیی، بهره وری و مدیریت به نحو احسن بودهایم. امروز هم کشور از یک پتانسیل و نیروی جوان فوقالعادهای برخوردار است که میتواند با استفاده از آن کارهای زیادی انجام دهد منوط بر آنکه به آنها فرصت و میدان داده شود. در شرایط کنونی که بر جهش تولید تاکید شده، لزوم استفاده از پتانسیل جوانان بیش از پیش احساس میشود. جوانان سرمایه ملی هستند که باید برای استفاده از آنها در کشور برنامه ریزی دقیق و علمی داشت.

آخرین اخبار

شناسایی ۲۱۸۰ بیمار کووید۱۹ در کشور تشریح معادل واژگان اپیدمیولوژی و اپیدمیولوژیست برگزاری وبینار کشوری مدیریت و کاهش خطر مسمومیت با متانول در سلامت برگزاری نشست مجازی وزرای بهداشت جنبش عدم تعهد کرونا جولان می دهد مبلغ فطریه سال ۹۹ اعلام شد نشست مجازی خطر مسمومیت با متانول اجلاس اتحاد علیه ویروس کرونا فاصله گذاری اجتماعی در مراکز طبی نشاط عیدانه در شبکه سلامت رعایت بهداشت فردی در فقیهانه فاصله گذاری اجتماعی در دفاتر پیشخوان اهدای تندیس جهان آرا به مدافعان سلامت فاصله گذاری اجتماعی در خوابگاه ها فاصله گذاری اجتماعی در حمل و نقل توصیه های لازم برای معلولان حرکتی حفظ جان واجب است تمام شهر‌های استان مازندران در وضعیت زرد و قرمز (کرونایی)هستند جایزه بین المللی احسان کرونا رو به سقوط ایران و اندونزی تجریبات خود در مقابله با ویروس کرونا را به اشتراک گذاشتند ترخیص ۱۰۲ هزار و ۲۷۶ بیمار کووید ۱۹ توطئه‌ای بزرگ علیه غزه همزمان با شیوع کرونا روز قدس ابتکار هوشمندانه امام خمینی و حلقه وصل مسلمانان برای هم‌صدایی درباره قدس شریف و فلسطین مظلوم است عرصه جهاد در همه سرزمین‌های فلسطینی گسترش یابد رهبر انقلاب :هدف ازادی از بحر تا بهر وآزادی همه فلسطین است مبارزه در راه فلسطین جهاد فی سبیل الله است بهره گرفتن از همه امکانات حلال مشروع است وباید از اعتماد به غربی ها ومجامع جهانی که تحت تاثیر غربی هستند پرهیز گردد سخنان رهبری : آمریکایی‌ها نه در عراق نه در سوریه ماندنی نیستند و بی‌تردید اخراج خواهند شد سناریوی کرونای خوزستان در هر شهری قابل تکرار است ابلاغ پروتکل‌ های پیشگیری از بروز کرونا به صنایع غذایی کشور خواص شیرین بیان عوارض رانندگی عطش بازار نسبت به انسولین زیاد است بیشترین علت فوت در بیماران کرونایی، گرفتاری ریه نسبت سالمندان به کل جمعیت باید کمتر از 10 درصد باشد سیاست‌های جمعیت از ابلاغ تا اجرا واکسیناسیون کودکان خود را در دوران کرونا فراموش نکنید مدیریت بحران اسانسور محلی خطرناک در زلزله پیشرفت ایران در زمینه کنترل کووید 19 موفقیت ایران علیرغم تحریم در مبارزه با کرونا هر خانواده یک جعبه سرپناه هنگام زلزله نترسیم مانور زلزله خطر سقوط اجسام هنگام زلزله ضرورت بکارگیری جوانان در اداره کشور جوانگرایی مدنظر رهبر انقلاب واجد کدام ویژگی‌هاست؟ رونمایی از سامانه هوش مصنوعی تشخیص کرونا در ۵ ثانیه

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .