اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

پنج شنبه 29 خرداد 1399

تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت شبکه بهداشتی و درمانی کشور

رییس فرهنگستان علوم پزشکی کشور در شورای آینده نگاری و نظریه پردازی سلامت فرهنگستان علوم پزشکی، عنوان کرد:

رییس فرهنگستان علوم پزشکی کشور در شورای آینده نگاری و نظریه پردازی سلامت فرهنگستان علوم پزشکی، عنوان کرد:

تاکید مقام معظم رهبری بر اهمیت شبکه بهداشتی و درمانی کشور

رییس فرهنگستان علوم پزشکی کشور گفت: تاکید و علاقه مقام معظم رهبری در مورد اهمیت شبکه بهداشتی و درمانی، نقطه قوت بوده و بسیار ارزشمند است و اطمینان دارم که همه از آن تبعیت می کنند و این موضوع حمایتی برای دکتر نمکی و تیم شان است.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت به نقل ازوبدا، دکتر علیرضا مرندی، در شورای آینده نگاری و نظریه پردازی سلامت فرهنگستان علوم پزشکی، ضمن تاکید بر تقویت نظام شبکه ارائه خدمات سلامت و جامعه محور کردن آموزش پزشکی، گفت: کلید اقتصاد مقاومتی، صرفه جویی، توسعه و گسترش خدمات سلامت، جلوگیری از خدمات القایی و سیستم ارجاع از طریق تقویت نظام شبکه است.

دکتر مرندی با بیان اینکه دکتر نمکی در این ایام، اوج گرفتاری ها و مسئولیت ها را سپری می کند، گفت: دکتر نمکی سالها قبل معاون بهداشت وزارت بهداشت بودند و به نظام شبکه علاقه ای خاص دارند و این موضوع در دیدگاه ها و برنامه های ایشان قابل مشاهده است.

رییس فرهنگستان علوم پزشکی کشور تصریح کرد: گزارش جلسه قبلی با موضوع شبکه های بهداشتی و درمانی در قالب صورت جلسه برای اعضا ارسال شد و بعداز اخذ نظرات و اعمال اصلاحات به عنوان بیانیه فرهنگستان برای مقامات ارسال می شود، کما اینکه ما در اوج بیماری کرونا و روزهای تعطیل، جلسات شورای آینده نگاری و نظریه پردازی سلامت فرهنگستان علوم پزشکی را برگزار کرده و نقطه نظراتمان را به سران قوا و مقام معظم رهبری، منعکس می کردیم.

وی یادآور شد: تاکید و علاقه مقام معظم رهبری در مورد اهمیت شبکه بهداشتی و درمانی، نقطه قوت بوده و بسیار ارزشمند است و اطمینان دارم که همه از آن تبعیت می کنند و این موضوع حمایتی برای دکتر نمکی و تیم شان است

آخرین اخبار

محیط زیست سالم چیست؟ دو موضوع یک چالش هشدار دکتر محرز به افزایش کرونا در کشور از سلامت معنوی تا طب سالمندی کاوازاکی چیست؟ دعا کنیم تهران زلزله نیاید راهکارهای تغذیه ای طلایی برای مقابله با کرونا چطور بر غلظت خون غلبه کنیم ۲۵ استان در وضعیت قرمز و هشدار تاریخ جدید ۵ آزمون علوم پزشکی آخرین مطالعات علمی بین المللی مرتبط با ویروس کووید 19 ارائه شد تشخیص میزان سلامت کودک افزودن 25 تخت جدید مراقبت ‌های ویژه به ظرفیت بیمارستان‌ های بوشهر آیا در همه سنین میتوانیم رشد مادی و معنوی داشته باشیم چرابا وجود لباس های ویژه کادر درمان نیز مبتلا به کرونا می شوند؟ استعلام بیمه با * 16666 # برترین چربی‌سوز‌هایِ جهان کدامند؟ اعمال محدودیتهای یک هفته ای در کلانشهر تهران شناسایی ویروس کرونا در هوای محیط های بسته فاقد تهویه مناسب در شهر تهران دور دوم اقدامات ضد کرونایی در زندان‌ها تعویق زمان برگزاری کنکور دکتری و کارشناسی ارشد پزشکی تعداد جان باختگان کرونا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت چی بخوریم تا کرونا نگیریم؟ آیا ویروس کرونا از طریق مواد غذایی منتقل می شود مراقبت های پساکرونا مردم خودسرانه برای تست کرونا مراجعه نکنند تا خدا هست و دعای شما، هراسی از هجمه بیماری نداریم همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم دیدار تصویری نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب توضیحات معاون آموزشی وزارت بهداشت در خصوص برگزاری آزمونها اجرای فاز ششم صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاران مراکز ۱۶ ساعته کرونا در تهران به ۹۰ مرکز افزایش یافت ۱۵ استان در وضع قرمز و هشدار انتقال هوایی قلب اهدایی کودک ۱۲ ساله از رفسنجان به تهران دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا صرفا توصیه های پزشکی نیست ضرورت سلامت و ایمنی غذاها برای پیشگیری از کرونا اگر در خوابیدن مشکل دارید، این ۷ ماده غذایی را نخورید! نکات تغذیه ای برای بیماران کرونایی درخواست کاهش ساعات کاری مجلس لیگ را تعطیل و پرسپولیس را قهرمان کنند داروی رمدسیویر موجود در بازار سیاه غیر مجاز است مبتلایان به کرونا درجهان حدود ۱۲ میلیون ۲۰۵ هزار نفر برخی بیماران کرونا نیازمند دیالیز شده اند کرونای خفیف خطرناک است آنچه درباره تست کرونا باید بدانید راه‌های طبیعی برای بهبود حافظه معده درد ممکن است از علایم کرونا باشد درمان نابینایی با تزریق نانوذرات امکانپذیر می شود اتفاقات کرونا «طغیانی» است روند کرونا در ایران، از ۱۹ خرداد تا ۱۹ تیر

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .