اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

یک شنبه 9 مهر 1402

دستاوردی بزرگ برای شبکه سلامت و جامعه پرستاری کشور

افزایش ۳ برابری مشارکت پرستاران در انتخابات نظام پرستاری بعد از مناظره‌های تلویزیونی

0

شبکه سلامت و به طور مشخص برنامه کشیک سلامت برنامه‌های ویژه‌ای با حضور نمایندگان ائتلاف‌های مختلف حاضر در ششمین انتخابات سازمان نظام پرستاری در ایام پیش از این انتخابات روانه آنتن نمود. برنامه‌هایی با هدف مشارکت حداکثری طیف‌های مختلف و دعوت از حضور در این انتخابات و همین طور بررسی مسائل پیرامون آن و راهکارهای و چشم انداز پیش رو.
روز جمعه هفتم مهرماه این انتخابات با حضور حداکثری جامعه پرستاری در کشور برگزار شد. علیرضا رحیم‌نیا رئیس هیأت نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پرستاری از مشارکت سه برابری جامعه پرستاری در انتخابات این دوره نسبت به دوره قبل، خبر داد. اتفاقی که نقش موثر رسانه در بستر سازی و روشنگری در موضوعات اجتماعی را یادآوری می کند و نقش موثر شبکه سلامت در معادلات نظام سلامت کشور.
شبکه سلامت به عنوان تنها رسانه تصویری مرجع در زمینه نظام سلامت جایگاه ویژه‌ای در این حوزه دارد و می تواند به عنوان صدای مردم به پیگیری مطالباتشان در این زمینه بپردازد.
اتفاقی که در برنامه‌های نظیر کشیک سلامت می توان به عینه آنها را مشاهده نمود و امید بخشی به مردم در خصوص پیگیری مطالباتشان در حوزه نظام سلامت را عینیت بخشید.
برنامه کشیک سلامت چهارشنبه‌، پنجشنبه‌ و جمعه‌ هر هفته ساعت ۲۰ با تهیه‌کنندگی سهیل سلیمانی و اجرای مصطفی مصطفوی و بابک حسن‌زاده روی آنتن شبکه سلامت سیما میرود.

 

آخرین اخبار

برنامه نامزدهای ریاست‌جمهوری در حوزه سلامت از قاب شبکه سلامت سیمای انتخابات و مناظره های تلویزیونی نشست مسئولین فدراسیون ورزش های ناشنوایان با قائم مقام و مدیر تامین برنامه شبکه سلامت سیما «صرع در سالمندان» نشست مدیر شبکه سلامت و سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت . «عوامل موثر در ایجاد آرتروز زانو» «اثر انگشت» خیرین حوزه سلامت در قاب شبکه سلامت سیما «تازه‌های دندانپزشکی» پیام رئیس رسانه ملی در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت» سنگ‌های کلیه و مجاری ادراری آغاز پخش فصل دوم برنامه «پا به ماه» از شبکه سلامت سیما «ورزش و روزه داری» پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ «آداب سحر و افطار از دیدگاه طب سنتی ایرانی» زخم معده و روش‌های پیشگیری از آن پوکی استخوان و شکستگی استخوان لگن کم خونی در دوران بارداری پیشگیری و کنترل آسم شدید و مقاوم به درمان تکامل مغز در کودکان نشست مدیر شبکه سلامت سیما و معاون پرستاری وزارت بهداشت سوء هاضمه و میکروب «جام‌جم» از برنامه روی آنتن شبکه سلامت گزارش می‌دهد انحراف ستون فقرات «مضرات خود درمانی در بیماری‌های گوارشی» یبوست و راه‌های پیشگیری از آن تغذیه با شیر مادر «سیروز کبدی» «ترشحات پشت حلق» حضور تیم فوتسال شبکه سلامت سیما در جام مدافعان سلامت استان تهران «درمان‌های جایگزین جراحی پروستات» ویژه برنامه انتخاباتی «سپیدِ قانون» از شبکه سلامت اثر انگشت برنامه ای متفاوت بیماری صدف حوادث چشمی اختلالات خلق و خو در بارداری « بهداشت خواب» آب سیاه تدوین سند رسانه ای ویژه معلولین در رسانه ملی علائم دهانی بیماری‌ها عوارض چشمی در بیماری دیابت تپش قلب مراقبت‌های بعد ازIVF تب در کودکان خونریزی‌های مغزی جراحی‌های چاقی ویژه برنامه های شبکه سلامت در روز مادر راهکارهای پیشگیری از سوختگی در کودکان فصل دوم برنامه تلویزیونی «پنجره جمعیت» از یکشنبه 10 دی‌ماه 1402

نظرات

مانده : (1000) حرف