اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

اخبار

فصل جدید برنامه " حال خوب "

بزودی از شبکه سلامت سیما

دستاوردی بزرگ برای شبکه سلامت و جامعه پرستاری کشور

افزایش ۳ برابری مشارکت پرستاران در انتخابات نظام پرستاری بعد از مناظره‌های تلویزیونی

کبد چرب

در برنامه ضربان شبکه سلامت سیما 4 شهریور ماه ، حسین خدمت فوق تخصص بیماری‌های گوارش و کبد و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در خصوص «کبد چرب» به گفتگو پرداخت.

بهره مندی شبکه سلامت از ظرفیت انجمن های علمی؛ این بار انجمن روانپزشکی ایران

تعامل شبکه سلامت از ظرفیت انجمن های علمی و بهره مندی از ظرفیت آن ها : این بار انجمن روانپزشکی ایران

معاینات دوره ای چشم

در برنامه ضربان شبکه سلامت سیما مصطفی نادری جراح چشم پزشک، فوق تخصص قرنیه و عضو هیئت علمی دانشگاه بقیه الله در خصوص اهمیت معاینات دوره ای چشم به گفتگو پرداخت.

تغذیه و تقویت دستگاه ایمنی بدن

در برنامه ضربان شبکه سلامت سیما 27 شهریور ماه آزیتا حکمت دوست، متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی در خصوص تغذیه و تقویت دستگاه ایمنی بدن به گفتگو پرداخت.

" ویژه برنامه های شبکه سلامت در هفته دفاع مقدس "

شبکه سلامت برای هفته دفاع مقدس ویژه برنامه هایی را از ۳۱ شهریور بمدت یک هفته برای مخاطبین خود در نظر دارد. از جمله این برنامه ها می توان به برنامه پنجره باز که هر شب ساعت ۲۳روی آنتن میرود اشاره کرد.

واریس

در برنامه ضربان شبکه سلامت سیما مورخ 23 شهریور وهاب برادران، متخصص قلب و عروق و فلوشیپ فوق تخصصی اقدامات قلبی عروقی، در خصوص واریس به گفت و گو پرداخت.

راه های کاهش وزن

در برنامه مادر کودک شبکه سلامت سیما 23 شهریور منصور رضایی، متخصص تغذیه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در خصوص راههای کاهش وزن به گفتگو پرداخت.

مادران شاغل و تعادل بین کار و امور منزل

در برنامه مادر و کودک شبکه سلامت سیما مورخ 22 شهریور معصومه تبریزی روانشناس و مدرس دانشگاه در خصوص مادران شاغل و تعادل بین کار و امور منزل به گفتگو پرداخت.

>> > 1 2 3 4 5  ... < <<