اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

حال خوب

.برنامه حال خوب ، برنامه تخصصی شبکه سلامت درحوزه سلامت روان
دسته بندی:

معرفی برنامه

برنامه «حال خوب» با هدف افزایش «سواد سلامت روان»، خودشناسی بهتر و بهبود کیفیت زندگی فردی و اجتماعی مخاطبان تولید می شود که برای این منظور از گفت و گوهای کاربردی با دانشمندان رشته های مرتبط با سلامت روان، سلامت اجتماعی و سلامت معنوی بیشترین بهره ممکن را می برد.
تیم برنامه ساز «حال خوب»، علاوه بر گفت و گوهای علمی با کارشناسان، با کمک ابزارهای رسانه ای مختلف از جمله تولید میان برنامه های علمی، نمایشی، موسیقایی و همچنین فعالیت جدی در صفحه مجازی «حال خوب»، در تلاش برای افزایش ضریب نفوذ محتوای ارائه شده این برنامه، در میان مخاطبان و جامعه هستند.
هرچند بخش بزرگی از گفت و گوها در برنامه «حال خوب» درباره موضوعات خودشناسی، بررسی اختلالات روانی و معرفی تکنیک های علمی برای افزایش کیفیت زندگی و سواد سلامت روان است، اما در این برنامه به همه موضوعات کمک کننده به حال خوب مخاطبان، از جمله طبیعت گردی و گردش گری، موسیقی، هنر و ادبیات، ورزش و اخبار امیدبخش نیز در فرصت های مناسب پرداخته می شود تا نگاهی همه جانبه به عنوان «حال خوب» در این برنامه شکل بگیرد.

این برنامه به تهیه کنندگی آقای سیدمحمد مناجاتی و اجرای دکتر راحله امینیان و دکتر رویا حسینی و دکتر علیرضا مرتضوی برای بینندگان پخش می شود.

آرشیو برنامه

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .