اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

چهار شنبه 2 بهمن 1398

حال خوبِ پایداری ازدواج

«حال خوب» از پایداری ازدواج و مدیریت حریم زندگی زناشویی می گوید.

2

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت؛ دکتر فرحبخش در برنامه «حال خوب» به تشریح ابعاد مختلف پایداری ازدواج اشاره می کند. به عقیده این متخصص حوزه روانشناسی زندگی زناشویی خودش مثل یک جامعه کوچک است که باید حد و حریم آن مشخص شود. این خود زوج ها هستند که مسئول‌اند تا اجازه ندهند دیگران در زندگی آن ها دخالت کنند.

باید توجه کرد یک زوج موفق به خوبی فرق مداخله را با حمایت درک می کند و بدون بروز کوچک ترین تنشی، با این دخالت ها برخورد می کنند.

یادآور می شود؛ برنامه «حال خوب» شنبه تا چهارشنبه با هدف ترویج دید مثبت،کاهش تنش های رفتاری در زندگی اجتماعی و تلطیف روابط انسانی به صورت زنده ساعت 21 از شبکه سلامت پخش می شود.

ما را در اینستاگرام ما به آدرس shabakesalamat.irib.ir دنبال کنید.

آخرین اخبار

بیماری میگرن بیماری های مغز و اعصاب اگر والدین لکنت داشته باشند آیا کودکشان دچار لکنت خواهد شد ؟ علت های عمده خر وپف چیست گردشگری؛ واژه‌ای گم‌شده در میان یاغی‌گری! عوامل تاثیر گذار بر فشار خون خوردن چه داروهایی با هم مشکل دارند ام اس در کودکان ارگونومی در محیط کار بویژه کارکنان درمانی در دوران کرونا دانستنی های تغذیه ای سلامت زنان چگونه به دست می آید ؟ برفک دهان در کودکان نشانه چیست اقدام صحیح در برخورد با شکستگی های باز یا بسته آیا کرونا بر روان کودکان هم تاثیر منفی داشته است ؟ عروق و سکته مغزی چگونه مشکلات بینایی را در نوزادان خود شناسایی کنیم نقش آلودگی هوا در آسیب های ریوی ملاحظات واکسن کرونا و آنفولانزا برای گروه های در معرض خطر در هنگام شکستگی ها چکار کنیم ؟ چه بیمارانی کاندید دیالیز می شوند؟ مهمان‌نوازی با تور و چاقو! اگر بیمار دچار بیماری صرع بود چکار کنیم؟ چگونه می توان سلامت روان داشت ؟ ام اس در کودکان و ملاحظات کرونا در این بیماران سلامت روان جامعه درهمه گیری کرونا آسیب های جسم خارجی در چشم چاقی با قلب چه می کند؟ انواع کم خونی مشکلات شایع گوارش روسری آبی برای ناشنوایان بیماری های قلبی مادرزادی تشخیص به موقع کمک به درمان لزوم دستگاه ها تنفسی در بیمارستان ها برداشته شدن شرط سنی واکسیناسیون در سراسر کشور از 30 شهریور ماه به امید دیدار، از آغاز پاییز در شبکه سلامت کبد چرب را دریابید اقدامات تشخیصی برای بیماران قلبی دوربین سلامت از جمعیت می گوید مکمل ها و بافت های استخوانی علل ابتلای کودکان به کرونا ایا تعویض مفصل خوب است تعویض مفصل ران موفق ترین عمل جراحی که بشر به آن دست یافته است آگاهی بخشی به بیماران کرونایی توسط نیروهای بسیج چقدر با بیماری های مفصل ران اشنایی دارید ناسازگار همرا با رابط ناشنوایان سوختگی پوست و راه درمان آن سردرد و علائم تومورهای مغزی نظر مردم درباره‌ی رعایت پروتکل‌های بهداشتی عوارض قند خون بالا در بارداری چیست؟ علائم عفونت در نوزادان یا سپسیس وراه درمان ان چیست؟

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .