اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

چهار شنبه 23 خرداد 1403

نشست مسئولین فدراسیون ورزش های ناشنوایان با قائم مقام و مدیر تامین برنامه شبکه سلامت سیما

رئیس و مسئولین فدراسیون ورزش های ناشنوایان با قائم مقام شبکه سلامت دیدار و گفتگو کردند.

0

به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت، مدیر و مسئولین فدراسیون با حضور در شبکه سلامت با قائم مقام این شبکه دیدار و گفتگو کردند. در ابتدای این نشست صمیمی نکو لعل آزاد رئیس فدراسیون گزارشی از عملکرد فدراسیون ورزش های ناشنوایان ارائه داد و با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص ورزش که می فرماید: ورزش قهرمانی قله و ورزش همگانی دامنه است. هر چه دامنه وسیع تر قله بلند تراست، افزود: ما در این مجموعه به دنبال سوق دادن همه ناشنوایان به سوی ورزش بخصوص ورزش همگانی هستیم. تمام تلاشمان این است که در کنار بحث قهرمان پروری با کمک شما عزیزان در شبکه های سازمان صدا و سیما بتوانیم در این باره فرهنگ سازی کرده و جامعه ناشنوایان را به همه معرفی کنیم.
در ادامه دکتر بهفر قائم مقام شبکه سلامت اظهار داشت: ما در شبکه به دنبال ساخت برنامه های شاد، جذاب و مفید هستیم. می توانیم با همکاری فدراسیون برای این قشر خاص از جامعه برنامه هایی مفرح همراه با آموزش غیر مستقیم، فرهنگ سازی و ... تهیه کنیم.
وی همچنین تصریح کرد: یک برنامه نود ثانیه ایی خبری در این شبکه داریم که مایلیم اخبار ورزشی ناشنوایان را نیز در آن پوشش دهیم.
آقای پرگیر مدیر تامین برنامه شبکه سلامت هم با ابراز خرسندی از همکاری با فدراسیون و کار برای ناشنوایان عزیز گفت: برنامه ها در شبکه سلامت با توجه به چهار بعد سلامت جسم، روان، اجتماعی و سلامت معنوی ساخته می شوند. با توجه به این مسئله پیگیریم، برنامه هایی که برای ناشنوایان خواهیم ساخت، برنامه ایی باشند که بیشتر به سلامت روان پرداخته شود. ایشان در خاتمه مشارکت با فدراسیون ناشنوایان را قدم مثبتی برای این قشر از معلولین جامعه عنوان کرد.

آخرین اخبار

نگاهی به تاریخ شفاهی سازمان پزشکی قانونی در «اثر انگشت» «نقش تغذیه در مدیریت اعتیاد» استفاده از عینک های آفتابی استفاده از دهانشویه‌ها برنامه نامزدهای ریاست‌جمهوری در حوزه سلامت از قاب شبکه سلامت سیمای انتخابات و مناظره های تلویزیونی نشست مسئولین فدراسیون ورزش های ناشنوایان با قائم مقام و مدیر تامین برنامه شبکه سلامت سیما «صرع در سالمندان» نشست مدیر شبکه سلامت و سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت . «عوامل موثر در ایجاد آرتروز زانو» «اثر انگشت» خیرین حوزه سلامت در قاب شبکه سلامت سیما «تازه‌های دندانپزشکی» پیام رئیس رسانه ملی در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت» سنگ‌های کلیه و مجاری ادراری آغاز پخش فصل دوم برنامه «پا به ماه» از شبکه سلامت سیما «ورزش و روزه داری» پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ «آداب سحر و افطار از دیدگاه طب سنتی ایرانی» زخم معده و روش‌های پیشگیری از آن پوکی استخوان و شکستگی استخوان لگن کم خونی در دوران بارداری پیشگیری و کنترل آسم شدید و مقاوم به درمان تکامل مغز در کودکان نشست مدیر شبکه سلامت سیما و معاون پرستاری وزارت بهداشت سوء هاضمه و میکروب «جام‌جم» از برنامه روی آنتن شبکه سلامت گزارش می‌دهد انحراف ستون فقرات «مضرات خود درمانی در بیماری‌های گوارشی» یبوست و راه‌های پیشگیری از آن تغذیه با شیر مادر «سیروز کبدی» «ترشحات پشت حلق» حضور تیم فوتسال شبکه سلامت سیما در جام مدافعان سلامت استان تهران «درمان‌های جایگزین جراحی پروستات» ویژه برنامه انتخاباتی «سپیدِ قانون» از شبکه سلامت اثر انگشت برنامه ای متفاوت بیماری صدف حوادث چشمی اختلالات خلق و خو در بارداری « بهداشت خواب» آب سیاه تدوین سند رسانه ای ویژه معلولین در رسانه ملی علائم دهانی بیماری‌ها عوارض چشمی در بیماری دیابت تپش قلب مراقبت‌های بعد ازIVF تب در کودکان خونریزی‌های مغزی

نظرات

مانده : (1000) حرف