اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

چهار شنبه 9 تیر 1400

افزایش یاس وافسردگی در جامعه مهمترین نتیجه نظام تربیتی بی تفاوت است

افزایش یاس وافسردگی در جامعه مهمترین نتیجه نظام تربیتی بی تفاوت است

0

افزایش یاس وافسردگی در جامعه مهمترین نتیجه نظام تربیتی بی تفاوت است 
به گزارش روابط عمومی شبکه سلامت خانم دکتر الهام شیرازی فوق تخصص روانپزشکی کودکان در برنامه مادر کودک درباره اختلال رفتاری در کودکان گفت:
نوع تربیت ما بازتابی است از نحوه ی رفتارهای تربیتی که خود افراد در آن پرورش یافته اند.
وی افزود .نظام تربیتی سختگیرانه با تنبیه رفتاری و تنبیه بدنی همراه است 
دکتر شیرازی با بیان اینکه درنظام های  تربیتی بسیار آزادانه فرد هیچگونه مقرراتی را نمیپذیرد و در نهایت افراد در جامعه دچار مشکل نظم پذیری میشوند تصریح کرد:
درنظام های تربیتی بی تفاوت ،هیچگونه اهمیتی به فرد داده نمیشود و همین رفتار سبب میشود فرد دچار احساس یاس و افسردگی شود .
این فوق تخصص روانپژشکی کودکان گفت :نظام های بی ثبات بدترین نظامهای تربیتی هستند ،فرد دچار بلاتکلیفی است 
و کم کم یاد میگیرد با رفتار خود میتواند قانون را تغییر دهد ،پس زمینه جرم پدیدار میشود و رفتار مجرمانه حاصل این نظام هااست .
وی افزود:در نظام تربیتی مناسب افراد باید بیاموزند قوانین حاکم هستند  و مسئولیت کارها را باید قبول کنند در عین حال آزادی های بازی و رفتاری به افراد داده شود .

آخرین اخبار

خوردن چه داروهایی با هم مشکل دارند ام اس در کودکان ارگونومی در محیط کار بویژه کارکنان درمانی در دوران کرونا دانستنی های تغذیه ای سلامت زنان چگونه به دست می آید ؟ برفک دهان در کودکان نشانه چیست اقدام صحیح در برخورد با شکستگی های باز یا بسته آیا کرونا بر روان کودکان هم تاثیر منفی داشته است ؟ عروق و سکته مغزی چگونه مشکلات بینایی را در نوزادان خود شناسایی کنیم نقش آلودگی هوا در آسیب های ریوی ملاحظات واکسن کرونا و آنفولانزا برای گروه های در معرض خطر در هنگام شکستگی ها چکار کنیم ؟ چه بیمارانی کاندید دیالیز می شوند؟ مهمان‌نوازی با تور و چاقو! اگر بیمار دچار بیماری صرع بود چکار کنیم؟ چگونه می توان سلامت روان داشت ؟ ام اس در کودکان و ملاحظات کرونا در این بیماران سلامت روان جامعه درهمه گیری کرونا آسیب های جسم خارجی در چشم چاقی با قلب چه می کند؟ انواع کم خونی مشکلات شایع گوارش روسری آبی برای ناشنوایان بیماری های قلبی مادرزادی تشخیص به موقع کمک به درمان لزوم دستگاه ها تنفسی در بیمارستان ها برداشته شدن شرط سنی واکسیناسیون در سراسر کشور از 30 شهریور ماه به امید دیدار، از آغاز پاییز در شبکه سلامت کبد چرب را دریابید اقدامات تشخیصی برای بیماران قلبی دوربین سلامت از جمعیت می گوید مکمل ها و بافت های استخوانی علل ابتلای کودکان به کرونا ایا تعویض مفصل خوب است تعویض مفصل ران موفق ترین عمل جراحی که بشر به آن دست یافته است آگاهی بخشی به بیماران کرونایی توسط نیروهای بسیج چقدر با بیماری های مفصل ران اشنایی دارید ناسازگار همرا با رابط ناشنوایان سوختگی پوست و راه درمان آن سردرد و علائم تومورهای مغزی نظر مردم درباره‌ی رعایت پروتکل‌های بهداشتی عوارض قند خون بالا در بارداری چیست؟ علائم عفونت در نوزادان یا سپسیس وراه درمان ان چیست؟ خواص دارویی گیاه همیشه بهار چیست؟ ابتلا به دیابت بارداری در زمان ما بیشتر از زمان های قبل شده است کمبود ویتامین D3د-3چه عواقبی در بدن دارد + تصویر در تشنج کودکان چه زمانی باید دارور را قطع کرد بیماری آفت دهانی روش‌های درمان آفت دهان ان چیست؟ اگاهی بخشی درباره ویروس کرونا

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .