اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

دو شنبه 23 اسفند 1400

ویژه برنامه های نوروز 1401 شبکه سلامت

شبکه سلامت برای عید نوروز و تعطیلات پیش رو برنامه ها جذاب و مهیج با محور سلامت جسم و روان تهیه نموده و آماده پخش دارد.

1

شبکه سلامت برای عید نوروز و تعطیلات پیش رو برنامه ها جذاب و مهیج با محور سلامت جسم و روان تهیه نموده و آماده پخش دارد.
به گزارش روابط عمومی، برنامه های «مادر کودک» شنبه تا پنجشنبه ساعت 9با موضوعات متنوع مرتبط با نوزادان، کودکان و مادران، «پنجره باز» شنبه تا چهارشنبه ساعت 20 با موضوع گفتگو با اهالی جامعه پزشکی و اجرای اسماعیل باستانی، «حال خوب» شنبه تا چهارشنبه ساعت 21 با موضوع روانشناسی و اجرای شاهین شرافتی  منعطف با حال و هوای عید خواهد بود.

«شهروند و مافیا» مسابقه ای است و در آن فرد با آزمون و خطا، سعی در شناسایی افراد دیگر می کند. در این بازی افراد به دو گروه مافیا و شهروندان تقسیم و نبرد میان دو گروه آگاه و ناآگاه شبیه سازی می شود. در این مسابقه افراد به صورت پنهانی تعیین نقش می شوند و اکثریت شهروند این فرصت را پیدا می کنند تا افراد مافیا را شناسایی و برای حذف آنها رای دهند.
این مسابقه به تهیه کننده گی علیرضا سلطانی از تاریخ 24 اسفند 1400 ساعت 23 با شرکت کنندگان خانم روی آنتن شبکه سلامت خواهد رفت.

این مسابقه در روز 1 فروردین 1401 بصورت ویژه برنامه(تک قسمتی) با شرکت کنندگان دو قلوی پسر پخش خواهد شد.

 


«سریع و سریع تر» مسابقه ای مهیج، سریع و جذاب برای رقابت ورزشکاران پارکور در قالب 64 تیم سه نفره طراحی و آماده پخش شده که از روز 27 اسفند 1400 ساعت 19 روی آنتن شبکه سلامت خواهد رفت.
جایزه تیم اول 30میلیون و تیم دوم 20 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
پارکور یعنی عبور از موانع در سریع‌ترین زمان ممکن با استفاده از روان‌ترین و کارآمدترین و کاربردی‌ترین و آسان‌ترین و ساده‌ترین شیوه حرکتی با کمترین انرژی مصرفی بدن از یک مبدأ به مقصد که ورزشی مهیج، سریع و جذاب می باشد

 

«حول حالنا» ویژه برنامه تحویل سال از شبکه سلامت به تهیه کنندگی محمدحسین پور فاضلی باحضور مهمانان و بخش های متنوع از روز 29 اسفند 1400 از ساعت 15 تا 20 روی انتن شبکه سلامت خواهد رفت.
گلچین این برنامه روز 1 فروردین 1401 از سال 16 تا 19 پخش خواهد شد.


«سینما اشاره» فیلم های سینمایی متنوع با رابط ناشنوایان از 27 اسفند 1400 هر روز ساعت 11 از شبکه سلامت پخش خواهد شد.

آخرین اخبار

خس خس سینه در نوزادان, در چه صورتی نگران کننده خواهد بود؟ تالاسمی ماژور, ماینور و بینابینی , چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟ از چالش باغ‌های وحشت تا رویای سافاری پارک در کودکان مبتلا به استفراغ های مکرر, خوراندن اجباری غذا کار صحیحی است؟ اولین و بهترین اقدام بعد از دیدن صحنه تصادف چه می باشد؟ تزریق کدام واکسن ها قبل از اقدام به بارداری, توصیه میشود؟ آیا لکه بینی بعد از ارتباط جنسی، نیاز به مراجعه به پزشک ودرمان دارد؟ فیلم کوتاه "داستان یک دیدار" در سالروز ملی پیوند اعضا از بیم جان باختن، خودکشی نکنیم تعریف هوش اخلاقی چیست؟ علائم هشدار در هنگام سرماخوردگی کودکان, کدامند؟ واکسیناسیون کرونا در مادران باردار چه مقدار اهمیت دارد؟ از جمله دلایل ایجاد کننده لکنت در کودکان, کدامند؟ علامت های شایع آسم در کودکان کدامند؟ آیا شیوع پوکی استخوان با افزایش سن ارتباط مستقیم دارد! علائم بیماری سرخک چیست ؟ طغیان علیه تمامیت ارضی حیوانات اخذ گواهینامه حذف مالاریا یک دستاورد توسعه ای برای منطقه و کشور است توسعه روابط بین المللی سلامت از استراتژی های دولت جدید است حالت های غیر طبیعی فشار خون در دوران بارداری چیست؟ چهار نکته اساسی در تربیت کودکان را نام ببرید؟ در سه ماهه اول بارداری ،به چه دلایلی کارهای دندانپزشکی توصیه نمیشود؟ ابتلا به بیماری سرخک با چه علائمی همراه است؟ اهدای خون برای بدن چه فوایدی دارد؟ آیا خطر زایمان زودرس، با بالا رفتن آلایندگی هوا،افزایش میابد؟ از مافیای قدرتمند پسماند تا کوه‌سازی با زباله؛ ویژه برنامه به مناسبت روز آزمایشگاه بیماری اوتیسم با چه علایمی همراه است؟ آیا بیماری هموفیلی, درمان قطعی دارد؟ شایع‌ترین عارضه دهانی در دوران بارداری, کدام است؟ آیا بیماران هموفیلی یک اختلال ژنتیکی است؟ آیا نوزاد مادران دیابتی،به مراقبت بیشتری نیاز دارند؟ بین سن والدین و اختلال اوتیسم چه ارتباطی وجود دارد؟ کل دندان های شیری در چه سنی کامل می شود؟ در روزهای آلودگی هوا, مصرف چه نوع مواد غذایی توصیه می شود؟ توسعه ناپایدار، بلای‌جان طبیعت؛ سیاهی دامن طبیعت در بهار سبزی‌ها؛ ماهِ ماه ویژه برنامه افطار فصل جدید مسابقه شهروند و مافیا ویژه برنامه های نوروز 1401 شبکه سلامت شاسی‌بلندها، کابوس هولناک طبیعت لوله‌های سیاه به جنگ گوزن‌های زرد می‌آیند؛ هَلپَرکی به افتخار حاجی لک‌لک‌ها؛ لوزه سوم را آیا همه دارند و نقش لوزه سوم چیست؟ شیوه زندگی صحیح چگونه می‌تواند از بروز انواع سرطان پیشگیری کند؟ زمان درست شروع غذای کمکی در نوزادان چند ماهگی است؟ آیا بزرگی خوش خیم پروستات ,از شایع ترین بیماری های مردان است؟ زنان محیط‌زیستی، پرچم‌دارانی از خانه تا جامعه ترومبوز و آمبولی پویش دست بوسی مادر به مناسب روز مادر

نظرات

مانده : (1000) حرف

تمامی حقوق سایت محفوظ است . استفاده در جهت بهبود سلامت جامعه بلامانع است .