اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

یک شنبه 5 تیر 1401
دکتر عین‌اللهی در بازدید از مرکز جامع سلامت غلامان در مرز ایران و ترکمنستان:

بسته‌های جدید برای ماندگاری پزشکان متخصص در مناطق محروم تعریف می‌شود

وزیر بهداشت در بازدید از مرکز جامع خدمات سلامت شهری روستایی غلامان شهرستان راز و جرگلان در مرز ایران و ترکمنستان اعلام کرد: بسته‌های جدید برای ماندگاری پزشکان متخصص در مناطق محروم تعریف می‌شود.

0

به گزارش وبدا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه این بازدید با اشاره به برنامه های وزارت بهداشت برای توسعه زیرساخت های حوزه سلامت خراسان شمالی، گفت: خراسان شمالی را استانی محروم می دانیم که باید رسیدگی های بیشتری به آن شود. در مناطق محروم، بسته های جدیدی را تعریف کرده ایم که نیروی متخصص بیشتر و ماندگارتری حضور داشته باشند.

 

وی افزود: سقف کارانه پزشکان متخصص در مناطق محروم برداشته شد که این باعث انگیزه بیشتر برای خدمت و ماندگاری در مناطق محروم می شود. 

 

دکتر عین اللهی در این بازدید ضمن گفتگو با کادر بهداشتی این مرکز و مراجعان، دستوراتی جهت رفع کمبودهای این مرکز بهداشتی و درمانی صادر کرد. 

 

وزیر بهداشت همچنین دستور فعالیت ۲۴ ساعته این مرکز بهداشتی و درمانی به منظور تسهیل در دسترسی مردم به خدمات را صادر کرد. 

 

در این مرکز علاوه بر خدمات ویزیت پزشک، خدمات پرستاری، مامایی، مراقبت سلامت، آزمایشگاه، بهداشت محیط و سلامت روان ارائه می شود. 

 

جمعیت تحت پوشش مرکز جامع خدمات سلامت شهری روستایی غلامان شامل دو هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت شهری و ۵ هزار و ۵۰۰ نفر جمعیت روستایی است.

آخرین اخبار

فصل جدید برنامه " حال خوب " دستاوردی بزرگ برای شبکه سلامت و جامعه پرستاری کشور کبد چرب بهره مندی شبکه سلامت از ظرفیت انجمن های علمی؛ این بار انجمن روانپزشکی ایران معاینات دوره ای چشم تغذیه و تقویت دستگاه ایمنی بدن " ویژه برنامه های شبکه سلامت در هفته دفاع مقدس " واریس راه های کاهش وزن مادران شاغل و تعادل بین کار و امور منزل تغییر الگوی بیماری‌های گوارشی کیف و کفش مناسب برای دانش آموزان «یا شافی» شبکه سلامت در روز شهادت امام هشتم اضافه وزن و راه‌های کاهش سینوزیت " استودیو سلامت اربعین" بیماری‌های پستان کم شنوایی بیماری‌های التهابی روده تغذیه و سلامت پوست و مو علل تغییر رنگ ادرار سرو سپید، ویژه برنامه روز پزشک شبکه سلامت انتخاب کفش مناسب قدردانی اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس از " شبکه سلامت سیما " توصیه هایی برای زائرین اربعین برای جلوگیری از گرمازدگی و اسهال و استفراغ مناسب سازی محیط برای کم توانان کمک به نوجوانان برای انتخاب درست «بهداشت خواب» جلسه وبیناری مدیران شبکه سلامت سیما با شبکه «دکتر» روسیه ویروس HPV ماده مخدر گل زائران اربعین مراقب گرمای زیاد باشند اختلال پانیک مشکلات شیردهی در مادران عوامل آسیب زای جنین(تراتوژن ها) توصیه‌های تغذیه‌ای برای پیشگیری از گرمازدگی با ارسال نامه‌ای به رئیس رسانه ملی صورت پذیرفت؛ ترشحات و عفونت های بانوان پوشش اخبار پیاده روی اربعین حسینی در شبکه سلامت سیما تغذیه و نوشیدنی های مناسب فصل تابستان راههای پیشگیری از گرمازدگی خود مراقبتی برای کم کردن نیاز به اهدای خون تراتوژن ها (عوامل مضر و آسیب رسان) در دوران بارداری و شیردهی سنگ کیسه صفرا بیماری هپاتیت تغذیه مادران شیرده هموفیلی در کودکان و حمایت از این بیماران برای صبحانه چه بخوریم؟ درد های لگنی در بانوان به امید دیدار

نظرات

مانده : (1000) حرف