اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

دو شنبه 16 مرداد 1402
با ارسال نامه‌ای به رئیس رسانه ملی صورت پذیرفت؛

با ارسال نامه‌ای به رئیس رسانه ملی صورت پذیرفت؛

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور از عملکرد شبکه سلامت در اجرای برنامه‌های کاهش مشکلات افراد دارای معلولیت قدردانی کرد.

0

قدردانی رئیس سازمان بهزیستی از شبکه سلامت برای کمک به کاهش مشکلات معلولان

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور از عملکرد شبکه سلامت در اجرای برنامه‌های کاهش مشکلات افراد دارای معلولیت قدردانی کرد.
علی‌محمد قادری، در نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما، ضمن اشاره به این نکته که توسعه پایدار کشور، رشد و ارتقای شاخص‌های رفاه و سلامت اجتماعی و تلاش برای بهتر ‌زیستن آحاد مردم وظیفه‌ای دینی، ملی و همگانی است، تاکید کرد که دستیابی به این مهم زمانی به‌خوبی تحقق می‌یابد که تمام ارکان جامعه با مشارکت و هم‌اندیشی، فرصت‌ها را برای بالندگی اهداف فراهم کنند.

در ادامه این نامه آمده‌است: خداوند را سپاسگزاریم که با نگاهی گذرا به مجموعه رخدادها و وقایع در عرصه خدمتگزاری به افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش به‌ویژه پیشگیری از بروز و شیوع آسیب‌های اجتماعی، معلولیت‌ها و توانمندسازی گروه‌های هدف شاهد و نظاره‌گر الطاف کریمانه و همیاری مشفقانه عزیزانی هستیم که به طور موثر و مستمر ما را از ارزشمندترین پشتوانه‌ها بهره‌مند کرده‌اند.

رئیس سازمان بهزیستی در سپاس‌نامه ارسالی‌اش، نگاه مثبت، همراهی و مساعدت اثرگذار رئیس سازمان صداوسیما را در معطوف کردن توجه عمیق به نظام مسائل بهزیستی حائز اهمیت خواند و گفت: این مهم موجب گشوده شدن فصل جدیدی از تحولات اساسی در جهت اصلاح و تدوین طرح‌ها و برنامه‌های نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی و کیفی‌سازی روند ارائه خدمات حمایتی، تخصصی و توانمندسازی به آحاد جامعه شده‌است.  

قادری در ادامه ضمن ابلاغ مراتب قدردانی و امتنان این سازمان از زحمات و همراهی ارزشمند رسانه ملی و همکاران شبکه سلامت، به حسن همکاری، مددرسانی و احساس مسئولیت اجتماعی مدیر شبکه سلامت که برخاسته از تعهد و عزم جدی در اجرای نهضت مواسات و همدلی، رایزنی‌ها و واکاوی زمینه‌های مشارکت در جهت گره‌گشایی از مشکلات و کاهش آلام و رنج آحاد مردم، افراد دارای معلولیت و مددجویان تحت پوشش، به ویژه اهتمام جهت ایجاد بسترهای لازم جهت تنویر افکار و اذهان عمومی آحاد جامعه از خدمات و نظام مسائل سازمان بهزیستی با هدف گفتمان‌سازی، جریان‌سازی و رفتارسازی به منظور افزایش اعتماد و رضایتمندی عمومی و تقویت سرمایه اجتماعی کشور است، اشاره کرد.

 در بخش پایانی این نامه آمده‌است: ما نیز به شکرانه برخورداری از این موهبت، ضمن ابراز مراتب قدردانی و امتنان، متعهد می‌شویم همچنان با تمام توان برای خدمت به جامعه هدف، رشد و ارتقای شاخص‌های رفاه و سلامت اجتماعی اهتمام کنیم. امید است در سایه این مواسات، همدلی و تعاملات مثبت، شاهد توسعه پایدار و همه‌جانبه کشور و تحکیم روزافزون اقتدار ملی ایران اسلامی در تمام عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.

آخرین اخبار

تغذیه و تقویت دستگاه ایمنی بدن " ویژه برنامه های شبکه سلامت در هفته دفاع مقدس " واریس راه های کاهش وزن مادران شاغل و تعادل بین کار و امور منزل تغییر الگوی بیماری‌های گوارشی کیف و کفش مناسب برای دانش آموزان «یا شافی» شبکه سلامت در روز شهادت امام هشتم اضافه وزن و راه‌های کاهش سینوزیت " استودیو سلامت اربعین" بیماری‌های پستان کم شنوایی بیماری‌های التهابی روده تغذیه و سلامت پوست و مو علل تغییر رنگ ادرار سرو سپید، ویژه برنامه روز پزشک شبکه سلامت انتخاب کفش مناسب قدردانی اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس از " شبکه سلامت سیما " توصیه هایی برای زائرین اربعین برای جلوگیری از گرمازدگی و اسهال و استفراغ مناسب سازی محیط برای کم توانان کمک به نوجوانان برای انتخاب درست «بهداشت خواب» جلسه وبیناری مدیران شبکه سلامت سیما با شبکه «دکتر» روسیه ویروس HPV ماده مخدر گل زائران اربعین مراقب گرمای زیاد باشند اختلال پانیک مشکلات شیردهی در مادران عوامل آسیب زای جنین(تراتوژن ها) توصیه‌های تغذیه‌ای برای پیشگیری از گرمازدگی با ارسال نامه‌ای به رئیس رسانه ملی صورت پذیرفت؛ ترشحات و عفونت های بانوان پوشش اخبار پیاده روی اربعین حسینی در شبکه سلامت سیما تغذیه و نوشیدنی های مناسب فصل تابستان راههای پیشگیری از گرمازدگی خود مراقبتی برای کم کردن نیاز به اهدای خون تراتوژن ها (عوامل مضر و آسیب رسان) در دوران بارداری و شیردهی سنگ کیسه صفرا بیماری هپاتیت تغذیه مادران شیرده هموفیلی در کودکان و حمایت از این بیماران برای صبحانه چه بخوریم؟ درد های لگنی در بانوان به امید دیدار داروهای ممنوعه در سفر به عراق چیست؟ ویژه های دهه محرم در شبکه سلامت دیدار مدیر شبکه سلامت با رئیس سازمان بهزیستی کشور لزوم توجه به غربالگری فرهنگی در حوزه ناشنوایان پرستار بتی

نظرات

مانده : (1000) حرف