اپلیکیشن شبکه سلامت
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

سه شنبه 1 اسفند 1402

«جام‌جم» از برنامه روی آنتن شبکه سلامت گزارش می‌دهد

سپید قانون، مطالبه‌گر حوزه‌سلامت

1

وقتی صحبت از مطالبه‌گری و فضای انتخاباتی می‌شود، بیشتر گمان‌ها سمت حوزه‌هایی مثل مسکن، اقتصاد و خودرو می‌رود. کمتر پیش می‌آید که نمایندگان با شعارهایی از حوزه بهداشت و درمان بخواهند دل مردم را به دست بیاورند. انگار شعار دادن در حوزه اقتصاد و سیاست راحت‌تر است و توجه را سریع‌تر به خود می‌کشاند.
اما عمیق‌تر که نگاه کنیم، بخش مهمی از مشکلات همین مردم در حوزه درمان، سلامت و بهداشت است. حالا که نزدیک روزهای انتخابات مجلس شورای اسلامی هستیم، شبکه سلامت دست به مطالبه‌گری دوباره زده تا شعارهای انتخاباتی رنگ و بوی حوزه درمان بگیرد. برنامه «سپید قانون» بر همین اساس و برای بررسی قوانین و مصوباتی روی آنتن رفته که به‌درستی اجرا نشده است. تهیه‌کننده برنامه سپید قانون علیرضا سماورچی طهرانی، مدیرهنری و مشاورپروژه ساسان گلستانه ونویسنده سیما پروانه گوهراست که روز‌های زوج ساعت ۱۷ از شبکه سلامت پخش می‌شود. گزارش پیش رو، جزئیاتی از این برنامه در گفت‌وگو با علیرضا سماورچی طهرانی تهیه‌کننده و مصطفی مصطفوی مجری برنامه سپید قانون است.

آخرین اخبار

«تازه‌های دندانپزشکی» پیام رئیس رسانه ملی در پی شهادت رئیس جمهور و همراهانش «رئیسی عزیز خستگی نمی‌شناخت» سنگ‌های کلیه و مجاری ادراری آغاز پخش فصل دوم برنامه «پا به ماه» از شبکه سلامت سیما «ورزش و روزه داری» پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۳ «آداب سحر و افطار از دیدگاه طب سنتی ایرانی» زخم معده و روش‌های پیشگیری از آن پوکی استخوان و شکستگی استخوان لگن کم خونی در دوران بارداری پیشگیری و کنترل آسم شدید و مقاوم به درمان تکامل مغز در کودکان نشست مدیر شبکه سلامت سیما و معاون پرستاری وزارت بهداشت سوء هاضمه و میکروب «جام‌جم» از برنامه روی آنتن شبکه سلامت گزارش می‌دهد انحراف ستون فقرات «مضرات خود درمانی در بیماری‌های گوارشی» یبوست و راه‌های پیشگیری از آن تغذیه با شیر مادر «سیروز کبدی» «ترشحات پشت حلق» حضور تیم فوتسال شبکه سلامت سیما در جام مدافعان سلامت استان تهران «درمان‌های جایگزین جراحی پروستات» ویژه برنامه انتخاباتی «سپیدِ قانون» از شبکه سلامت اثر انگشت برنامه ای متفاوت بیماری صدف حوادث چشمی اختلالات خلق و خو در بارداری « بهداشت خواب» آب سیاه تدوین سند رسانه ای ویژه معلولین در رسانه ملی علائم دهانی بیماری‌ها عوارض چشمی در بیماری دیابت تپش قلب مراقبت‌های بعد ازIVF تب در کودکان خونریزی‌های مغزی جراحی‌های چاقی ویژه برنامه های شبکه سلامت در روز مادر راهکارهای پیشگیری از سوختگی در کودکان فصل دوم برنامه تلویزیونی «پنجره جمعیت» از یکشنبه 10 دی‌ماه 1402 پیام وزیر بهداشت به مناسبت روز ۹ دی اهمیت ریز مغذی‌ها ویژه برنامه های شب یلدا از شبکه سلامت سیما ویژه برنامه تکیه ناشنوایان از شبکه سلامت سیما پخش زنده عمل های جراحی از شبکه سلامت سیما تغذیه در بیماری‌های کبدی توصیه‌های تغذیه ای در هنگام آلودگی هوا تعامل گسترده شبکه سلامت با انجمن‌های علمی‌ و تخصصی علوم پزشکی کشور

نظرات

مانده : (1000) حرف